• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Dla osób z wadami wzroku
Dla osób z wadami wzroku

(укр) ZAMMLER закликає партнерів об’єднувати зусилля для прискорення Перемоги

(укр)

Шановні клієнти та партнери!

Нині кожен українець переживає тяжкі часи. Війна, яку розпочала росія на нашій мирній землі, ракетно-бомбові удари та спроби окупувати наші міста вимагають від кожного з нас максимальної консолідації та підтримки один одного.

Тому зараз власний та партнерський автопарк ZAMMLER задіяний для допомоги територіальній обороні, ЗСУ та цивільному населенню.

Ми доправляємо необхідні гуманітарні вантажі. Для цього співпрацюємо з багатьма волонтерськими та державними структурами, що займаються розподілом продовольства, ліків та речей першої необхідності.

У нас налагоджений процес доставки з країн Європи та територією України. А також працює опорний склад у м.Чернівці для збору гуманітарної допомоги. Туди можна звозити все необхідне, а ми відправляємо далі – до регіонів, що потребують цього найбільше.

Ми готові до співпраці із постачальниками та підприємцями, продукція яких нині може стати гуманітарною допомогою. Якщо Ваша компанія готова підключитися, поділитися тим, чого зараз так не вистачає у містах і селах – повідомте нам про це. Ваш товар – наша доставка. Закликаємо долучатися клієнтів, партнерів, бізнес-асоціації.

Контакт для зв’язку u.kolodii@zammler.com.ua

Ми у ZAMMLER переконані – разом ми можемо допомагати більше, швидше та ефективніше.

Віримо у Перемогу, слава Україні!

Złożyć wniosek
Dziękuję Ci!

Nasz specjalista wkrótce się
z Tobą skontaktuje

Zapoznać się
Przekaż opinię