• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей с нарушением зрения
Для людей с нарушением зрения

(укр) ZAMMLER в Україні — 15 років!

(укр)

Це свято ми зустрічаємо не так, як планували. З коктейлями Молотова замість шампанського та канонадою війни, замість святкових феєрверків. Робочі будні теж змінилися. Ми доставляємо гуманітарні вантажі для цивільного населення, товари для потреб ЗСУ та тероборони. Об’єднуємось з клієнтами та спільно допомагаємо волонтерам. Але сьогодні ми, як ніколи, згуртовані, зосереджені, сповнені сил та віри.

У 2007-му ZAMMLER починали п‘ятеро людей. А сьогодні у нашій команді понад 620 бійців логістичного фронту.

За 15 років компанія увійшла до десятки найбільших гравців логістичного ринку України, опинилася у лідерах галузі у Рейтингу компаній, дружніх до родин. Ще — стала єдиним українським бізнесом, що увійшов до топ-4 у Національному рейтингу якості управління корпоративною репутацією. А CEO ZAMMLER GROUP Віктора Шевченка визнали з-поміж 5-ти кращих топ-менеджерів у логістиці.

Ці досягнення стали можливими завдяки команді, яка у ZAMMLER GROUP працює як годинник — чітко і злагоджено. Попри війну і роботу 24/7 — наші працівники долучились до відеопривітання компанії. Подивитися його можна ось тут.

15 років — це лише початок, переконаний співвласник ZAMMLER GROUP Віктор Шевченко. Каже, святкуємо у воєнній атмосфері, але із бойовим настроєм:

“ZAMMLER це підліток, який уже встиг приміряти берці та бронежилет. І росте на війні, де за лічені дні мужніють і хлопці, і дівчата. Наша компанія воює на логістичному фронті, тільки вперед і тільки до перемоги! Попереду ще багато разів по 15 у вільній незалежній Україні!”

Долучилися до привітань і партнери ZAMMLER із Польщі та Казахстану, які підтримують Україну не лише словами, але й коштами та гуманітарною допомогою. Передусім — бажають миру, відродження та процвітання.

Ми незламні, бо віримо у свої сили, свою компанію, армію та свій народ.

З днем народження, ZAMMLER! Слава Україні! Слава Героям!

Подать заявку
Спасибо!

В ближайшее время наш специалист
свяжется с Вами

Познакомиться
Оставить отзыв


Не верьте пророссийским новостям! От вас скрывают жестокую войну в Украине! Россия убивает женщин и детей, стирает города с лица земли! Смотрите новости в альтернативных источниках!