Поділитися
10-10-2013

Команда компанії «Заммлер Склад» взяла участь у першому всеукраїнському чемпіонаті водіїв навантажувачів

18 листопада відбулося засідання Президії Київської Торгово-промислової палати (КТПП), під час якого було прийнято рішення про прийняття у члени Київської Торгово-промислової палати і Торгово-промислової палати України кампанії «Заммлер Україна».

Під час урочистостей Микола Засульський, Президент Київської ТПП, вручив членський квиток і Реєстраційне свідоцтво Ользі Ідесс, начальнику відділу Маркетингу і розвитку ООО «Заммлер Україна.

Торгово-промислова палата України веде Недержавний реєстр вітчизняних підприємств, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами. Настільки високий рівень довіри – хороший стимул для подальшого розвитку. Завдячуючи членству у ТПП компанія «Заммлер Україна» стала повноправним учасником торгово-промислової спільноти, що дозволило значно розширити наші можливості як на європейському, так і на міжнародному ринках.

ТПП України є членом Міжнародної торгової палати і Всесвітньої федерації палат, Асоціації торгово-промислових палат Європи, Ділової ради Чорноморського економічного співтовариства, Асоціації ТПП Центральної Європейської Ініціативи.

 

ONLINE-Заявка для юридичних осіб

X