Доставка товару з/до Китаю

Наша китайська компанія Ningbo Zammler Trading Co. LTD має статус NVOCC -перевізника (ліцензія Міністерства транспорту і комунікацій КНР).

Ліцензія є свідоцтвом фінансової стабільності та підтвердженням високої якості експедиторських послуг.

Статус NVOCC-перевізника дозволяє нам:

  • укладати прямі контракти із морськими лініями
  • видавати власний коносамент
  • виступати вантажоодержувачем при імпорті товару
  • закривати перевезення одним документом

Як NVOCC-перевізник ми несемо повну відповідальність за Ваш вантаж і організацію його доставки. Ми готові запропонувати Вам: 

Китай є безсумнівним лідером з виробництва товарів на світовому просторі. Товари з Китаю поставляються в різні країни. Якщо раніше багато хто перебував в омані, вважаючи продукцію китайського виробника другосортною, то зараз якість товару, що купується у перевіреного китайського виробника, вже не викликає ніякого сумніву.

Якісний товар в поєднанні з доступною вартістю особливо привертає увагу підприємців. Доставка вантажів з Китаю представляє собою в більшості випадків інтермодальні транспортування. Прямі вантажоперевезення з Китаю можливі лише залізничним транспортом, маршрут слідування якого проходить через Сибір, Урал, Казахстан.

Вантажоперевезення в Китай морським транспортом

Перевезення вантажів з Китаю морським транспортом є найпоширенішим видом вантажоперевезень з Піднебесної. Морські вантажні перевезення з Китаю характеризуються:

  • високим рівнем надійності;
  • доступною вартістю за надання логістичних послуг;
  • доставкою вантажу в зазначений термін.

Морське транспортування має і один недолік, що полягає в тривалих термінах поставки.

Вантажоперевезення в Китай і з нього морським транспортом здійснюють контейнерні лінії провідних світових морських операторів, що зарекомендували себе як надійні і відповідальні партнери.

Практика останніх років демонструє, що основний вантажопотік з України в Китай становить сільськогосподарська продукція. Оскільки вона передбачає відвантаження великих обсягів, тільки спеціалізований морський транспорт здатний вирішити поставлені транспортні завдання найкращим і максимально вигідним способом.

Крім поставок великих партій сільськогосподарської продукції в даний момент активно розвивається сегмент транспортування незначних партій нішевих продовольчих товарів.

Переваги співпраці з ZAMMLER

Завдяки стрімкому розвитку комп’ютерних технологій сучасні підприємці отримали можливість здійснювати електронні дистанційні закупівлі. Бажання розширити асортимент товару за рахунок поставок невеликих партій виробів китайського виробника притаманне власникам дрібного та середнього бізнесу.

Пошук і доставка товарів з Китаю – послуга, яку надають фахівці компанії ZAMMLER. Співпраця з нашою компанією дозволяє попередити фінансові ризики, забезпечити доставку якісного товару від виробника, з яким підтримуються дистанційні партнерські зв’язки.

Також наша компанія здійснює доставку дрібного опту в складі збірних вантажів. Таке рішення забезпечує зниження вартості послуг з доставки вантажів.

Співпраця з нашою компанією супроводжується перевагами:

  • ми пропонуємо гнучкі умови співпраці, додаткові опції, спрямовані на підвищення комфорту і спрощення зовнішньоекономічної роботи підприємства;
  • ми виконуємо всі дії, пов’язані з транспортуванням вантажів, включаючи зобов’язання зовнішньоторговельного агента (здійснюємо швидкий пошук надійного китайського постачальника, який надає товари, що відповідають вимогам замовника).

Наша компанія надає можливість замовити комплекс послуг з доставки товару з Китаю, включаючи:

Ми спрощуємо і прискорюємо процес транспортування, надаючи можливість замовнику збільшити товарообіг при мінімальних витратах.

ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28