Залишити відгук
Поділитися
12-01-2021

ЗАММЛЕР УКРАЇНА увійшла до складу Ради експортерів та інвесторів при МЗС України

Рада  нараховує понад 300 компаній та створена з метою дипломатичної підтримки вітчизняних експортерів, розширення географії ринків збуту та забезпечення галузевої диверсифікації вітчизняного експорту.

За словами гендиректора  ZAMMLER GROUP та голови Комітету підтримки експорту та інвестицій при Київській торгово-промисловій палаті Віктора Шевченка, РЕІ одна з небагатьох державних структур, яка робить реальні справи і допомагає бізнесу виходити на нові ринки. 

Один із актуальних запитів – експортерам не потрібна сотня компаній та структур  “для налагодження взаємодії”. Треба одна “точка входу”, одна організація, де можна отримати всю потрібну інформацію – від навчання експорту до реальних працюючих контактів. На скільки мені відомо, в РЕІ цей механізм працює”, –  зазначив Віктор Шевченко. 

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України з допомогою можливостей закордонних дипломатичних установ забезпечує сприяння у просуванні продукції за кордоном, пошуку партнерів, розповсюдженні інформації про продукцію українських виробників. Також сприяє організації та участі у виставкових заходах та форумах за кордоном, інформуванні про пропозиції іноземних компаній, виставки, форуми, бізнес заходи тощо.

X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28