• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей с нарушением зрения
Для людей с нарушением зрения

(укр) Делегація з КНР зустрілася із ZAMMLER, щоб обговорити перспективи співпраці

(укр) В останнє десятиріччя торговельно-інвестиційні відносини між Україною та Китаєм значно посилилися. Кількість проектів, що обговорюються та на стадії реалізації, стрімко зростає. В пошуках потужного логістичного партнера, представники китайського порту Гуаньчжоу проявили ініціативу зустрітися і обговорити можливі перспективи розширення співпраці із компанією ZAMMLER, як з одним із найбільших міжнародних логістичних операторів на українському ринку. У складі китайської делегації до нас завітали ТОП-менеджери Guangzhou Port Co., Ltd та China Gezhouba Group International Engineering Com., Ltd. До високоповажних гостей приєдналися пан Лю Дзюнь, Радник з торгово-економічних питань Посольства Китайської народної республіки в Україні та Василь Швець, заступник виконавчого директора Китайської Торгової Асоціації.

Зустріч розпочалася з екскурсії на складські комплекси, в тому числі і до фулфілмент-центру. Китайська сторона мала змогу на власні очі побачити складські потужності ZAMMLER, оснащені сучасною технікою. Під час офіційної частини на гостей чекала презентація діяльності компанії та стратегічних планів на майбутнє. Китайська сторона, зокрема пані Wei Tongjun, віце-президент Guangzhou Port Co., Ltd, дуже зацікавилася діяльністю групи компаній ZAMMLER і найближчим часом заплановано чергові перемовини з приводу перспектив співпраці, але вже на батьківщині гостей. По завершенню офіційної частини на гостей чекала вечеря з традиційними українськими стравами, під час якої у сторін була можливість для неформального спілкування.

Подать заявку
Спасибо!

В ближайшее время наш специалист
свяжется с Вами

Познакомиться
Оставить отзыв


Не верьте пророссийским новостям! От вас скрывают жестокую войну в Украине! Россия убивает женщин и детей, стирает города с лица земли! Смотрите новости в альтернативных источниках!