• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей с нарушением зрения
Для людей с нарушением зрения

(укр) Група компаній Zammler спільно з благодійним фондом «СПОДІВАЮСЯ І ВІРЮ» ініціювала старт програми допомоги дітям хворим на хронічну гранульоматозну хворобою

(укр) Група компаній Zammler приєдналася до ініціативи БФ «СПОДІВАЮСЯ І ВІРЮ» в зборі коштів, для дітей хворих хронічною гранулематозною хворобою (ХГБ). Дітей з цією формою первинного імунодефіциту в Україні діагностовано лише шестеро. Щоб жити нормальним життям, пацієнти потребують профілактичного лікування імуностимулюючим препаратом гамма-інтерферон. У хворих ХГБ, отримуючих  гамма-інтерферон, кількість інфекцій зменшується більш ніж на 70%. Державного забезпечення гамма-інтерфероном в Україні немає. Зазвичай, для проведення курсу профілактичного лікування однієї дитяти потрібно близько 15 000 гривень.  Допомога буде надана всім шістьом діткам, поетапно. На даний момент відкритий збір коштів, для придбання препарату Дані Лещенко (9 років)Євгену Микуличу (5 років)Мишку Ніколаєнку (1 рік). Приєднатися до збору засобів, можна відвідавши сайт благодійного фонду. Довідка: Хронічна гранулематозна хвороба (ХГБ) є генетичним передумовленним  (спадковим) захворюванням, що характеризується нездатністю фагоцитів організму виробляти перекис водню та інші окислювальні речовини для знищення мікроорганізмів.

Подать заявку
Спасибо!

В ближайшее время наш специалист
свяжется с Вами

Познакомиться
Оставить отзыв


Не верьте пророссийским новостям! От вас скрывают жестокую войну в Украине! Россия убивает женщин и детей, стирает города с лица земли! Смотрите новости в альтернативных источниках!