• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей с нарушением зрения
Для людей с нарушением зрения

(укр) Наша компанія виступила генеральним логістичним партнером 6-й Всеукраїнській практичній конференції «Private Label – 2014: Бізнес Private Label – бути в курсі справи»

(укр)

В рамках щорічної конференції з доповіддю про особливості співпраці з китайськими виробниками виступила керівник відділу маркетингу і розвитку  Ольга Ідесс.

Цього року конференцію відвідали більше 250 учасників: власники і топ-менеджери рітейла і виробничих компаній з України, Білорусії, Молдови, Польщі і інших країн.

В рамках конференції відбулися столи переговорів про закупівлю товарів ВТМ з українськими і зарубіжними мережами, міні виставки товарів, майстер-класи, а також нагородження переможців щорічної Національною B2В-Премії «Private Label – 2014» і «Кращого керівника ВТМ мережі 2014 року».

Конференція «Private Label – 2014» – це щорічна традиційна зустріч відділів ВТМ роздрібних мереж і компаній-постачальників, які готові почати або продовжити контрактне виробництво товарів під маркою своїх рітейл-партнерів.

Подать заявку
Спасибо!

В ближайшее время наш специалист
свяжется с Вами

Познакомиться
Оставить отзыв


Не верьте пророссийским новостям! От вас скрывают жестокую войну в Украине! Россия убивает женщин и детей, стирает города с лица земли! Смотрите новости в альтернативных источниках!