• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей с нарушением зрения
Для людей с нарушением зрения

(укр) ZAMMLER GROUP в проекті по наданню технічної допомоги «Підтримка органів влади України в розробці національної транспортної моделі та майстер-плану»

(укр) До ZAMMLER GROUP, в рамках реалізації проекту по сприянню розвитку та модернізації транспортного сектору в Україні відповідно до Національної транспортної стратегії, звернулися міжнародні представники Master Plan Project за експертною думкою. Під час свого перебування в Києві міжнародний експерт з логістики пан Хосе Касерес ініціював зустріч з ТОП-менеджерами ZAMMLER GROUP з метою обговорення деяких питань,  а саме: – проблеми, пов’язані з державним регулюванням логістики, розвитком логістичної інфраструктури; – вузькі місця, пов’язані з інституційною організацією, операційною діяльністю або інфраструктурою; – спектр послуг, що надаються; – структура ринку в Україні. Метою вищезазначеного проекту є сприяння розвитку та модернізації транспортного сектору в Україні відповідно до Національної транспортної стратегії. В рамках ідеї надається підтримка у питаннях державного управління, сприянні інвестиційному плануванню у транспортному секторі з метою: – підготовки аналізу існуючої транспортної системи та визначення недоліків/слабких місць, які потрібно зміцнювати; – кількісного визначення існуючого попиту та пропозиції послуг у транспортному секторі; – розробки національної мультимодальної транспортної моделі тощо. Зі сторони гостей, окрім пана Каререса, була також пані Алла Новікова, національний експерт з автомобільних доріг (Україна).

ZAMMLER GROUP представляли: комерційний директор Антон Цимбал, директор Департаменту міжнародних перевезень Олександр Кирилюк, директор Департаменту регіональних вантажів Олександр Воронянський та менеджер з розвитку Лариса Мельничук. В ході зустрічі сторони обговорили всі заплановані питання, і, що важливо, представники ZAMMLER GROUP, будучи експертами логістичного ринку України, із перших вуст надали інформацію щодо проблем в сфері, можливих способів вирішення питань та в цілому оцінку перспектив транспортно-логістичної сфери. Аналогічні зустрічі були проведені і  з різними галузевими асоціаціями, зокрема з АСМАП та УЛА. Експерти ZAMMLER та міжнародні гості продовжуватимуть подальшу співпрацю. Наразі ми очікуємо на робочий план для узгодження деталей та підтвердження його адаптивності для реалізації.

Подать заявку
Спасибо!

В ближайшее время наш специалист
свяжется с Вами

Познакомиться
Оставить отзыв