• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей с нарушением зрения
Для людей с нарушением зрения

(укр) ZAMMLER розвиватиме міжнародний аеропорт

(укр) ZAMMLER братиме участь у розвитку міжнародного аеропорту в м. Біла Церква. У четвер, 3 травня 2018 року, генеральний директор ZAMMLER, Віктор Шевченко спільно з директором комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» (БВАК), Сергієм Кандауровим підписали Меморандум про співробітництво. Меморандум був підписаний за підтримки міського голови м. Біла Церква, Генадія Дикого. Він зазначив, що це хороший і перспективний проект як для сторін учасників, так і для м. Біла Церква. Проект передбачає створення міжнародного вантажного аеропорту в місті Біла Церква із вантажним митним терміналом. Аеропорт планують створити на базі аеродрому БВАКу. Міжнародний аеропорт із вантажним митним терміналом дозволить:

  • збільшити кількість літаків, які буде приймати Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс (БВАК) (зараз на аеродромі здійснюється до 60 вильотів за рік, чого недостатньо хоча б для мінімального розвитку об’єкту);
  • оперативніше та економніше ремонтувати літаки (наразі для розмитнення запчастин, що потрібні для ремонту на території БВАК, їх необхідно доставити у будь-який міжнародний аеропорт із митним терміналом і лише після цього доправити на БВАК);
  • збільшити вантажооборот аеропорту на 35-40 т. в тиждень, в тому числі і завдяки вантажам, які доставлятиме ZAMMLER для своїх клієнтів.

«У нас в ZAMMLER цей проект пов’язаний важливими стратегічними цілями. Ми плануємо отримати статус авіакомпанії (організація авіаційних вантажних перевезень, мала авіація територією України), сформувати власний авіафлот малої авіації – типу АН12, Cessna та відкрити центральну сортувальну станцію (ЦСС), що дасть нам можливість бути міжнародним поштовим оператором», – зазначив генеральний директор групи логістичних компаній ZAMMLER, Віктор Шевченко.

Подать заявку
Спасибо!

В ближайшее время наш специалист
свяжется с Вами

Познакомиться
Оставить отзыв