• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей с нарушением зрения
Для людей с нарушением зрения

(укр) Компанія «Заммлер МЛС» удостоєна звання «Лідер галузі — 2012»

(укр) Національний бізнес-рейтинг, яким була відзначена наша компанія як «Лідер галузі 2012», — це комплексна рейтингова програма, яка щорічно визначає лідерів економіки України. ОтправітьОсновнимі критеріями оцінки стали показники обсягу реалізованої продукції, чистий прибуток, продуктивність праці та заробітна плата.

В рамках даного рейтингу директор ТОВ «Заммлер Україна» Олег Рачов нагороджений орденом «Професіонал галузі» за значний внесок у розвиток економіки України, професійне управління компанією — лідером галузі.

Також золотою медаллю «За трудові заслуги» була нагороджена і головний бухгалтер компанії «Заммлер МЛС» Тетяна Голуб, як кращий співробітник компанії-лідера економіки України, яка завдяки своєму досвіду і професіоналізму всіляко сприяла розвитку компанії і отримання звання «Лідер галузі».

Ці нагороди в Національному бізнес-рейтингу вже не перші: в минулому році компанія «Заммлер Україна» була відзначена медаллю «Експерт року — 2011», а генеральний директор Віктор Шевченко — орденом «Флагман економіки України».

Подать заявку
Спасибо!

В ближайшее время наш специалист
свяжется с Вами

Познакомиться
Оставить отзыв


Не верьте пророссийским новостям! От вас скрывают жестокую войну в Украине! Россия убивает женщин и детей, стирает города с лица земли! Смотрите новости в альтернативных источниках!