• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Dla osób z wadami wzroku
Dla osób z wadami wzroku

(укр) Компанія «Заммлер МЛС» удостоєна звання «Лідер галузі – 2012»

(укр) Національний бізнес-рейтинг, яким була відзначена наша компанія як „Лідер галузі 2012”, – це комплексна рейтингова програма, яка щорічно визначає лідерів економіки України. ОтправітьОсновнимі критеріями оцінки стали показники обсягу реалізованої продукції, чистий прибуток, продуктивність праці та заробітна плата.

В рамках даного рейтингу директор ТОВ „Заммлер Україна” Олег Рачов нагороджений орденом «Професіонал галузі» за значний внесок у розвиток економіки України, професійне управління компанією – лідером галузі.

Також золотою медаллю «За трудові заслуги» була нагороджена і головний бухгалтер компанії „Заммлер МЛС” Тетяна Голуб, як кращий співробітник компанії-лідера економіки України, яка завдяки своєму досвіду і професіоналізму всіляко сприяла розвитку компанії і отримання звання „Лідер галузі”.

Ці нагороди в Національному бізнес-рейтингу вже не перші: в минулому році компанія „Заммлер Україна” була відзначена медаллю „Експерт року – 2011”, а генеральний директор Віктор Шевченко – орденом „Флагман економіки України”.

Online-aplikacja
Podziękować

W najbliższym czasie nasz specjalista
skontaktuję się z Tobą

Zapoznać się
Przekaż opinię