• укр
 • eng
 • pol
 • 中文
 • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Пошук виробників

Пошук китайських виробників

Пошук виробника в Китаї для підприємців-початківців є найвідповідальнішим кроком. Від його результату залежить майбутнє бізнесу. Початок співпраці з недобросовісним виробником неминуче призведе до краху підприємницької справи.

Здійснюючи самостійний пошук виробників в Китаї, підприємець, який не має достатнього практичного досвіду, піддає свій бізнес колосальному ризику. На території Піднебесної виробничий процес здійснюють безліч компаній. Однак частина з них використовує для виробництва неякісні матеріали та сировину. Безумовно, при такій організації виробничого процесу, продукція що випускається, характеризується неналежною якістю.

Пошук виробника в Китаї – відправна точка в бізнесі. Співпраця з недобросовісним виробником або постачальником призведе до небажаних наслідків. Замість отримання якісного товару буде поставлений товар неналежної якості..

Здійснюючи пошук постачальників в Китаї, важливо звертати увагу не тільки на якість наданої продукції. Для успішного ведення бізнесу необхідно мати надійних партнерів, зорієнтованих на:

 • чітке виконання замовлення;
 • суворе виконання термінів поставки;
 • прийняття конструктивних рішень при веденні ділових переговорів.

Фахівці компанії ZAMMLER, які знаходяться безпосередньо в Китаї (КНР), надають професійну допомогу в пошуку постачальників в Китаї і допоможуть Вам знайти виробників товару (продукції / сировини), що вас цікавить за заданими характеристиками.

Переваги здійснення професійного пошуку

Пошук надійних, перевірених постачальників з Китаю – одна з функцій нашого представництва. Фахівці компанії ZAMMLER, здійснюючи пошук постачальника з Китаю, покладають на себе відповідальність за:

 • ведення переговорів з виробниками, які розглядаються в якості майбутніх потенційних надійних партнерів по бізнесу;
 • проведення перевірки якості товару, відповідність характеристик заявленим виробником;
 • перевірку умов по доставці товару.

Фахівці нашої компанії ZAMMLER за основу беруть побажання і ключові вимоги замовника щодо продукції, закупівлі якої він потребує. Пошук, що здійснюється високопрофесійними фахівцями, забезпечує оптимальний результат у вигляді якісного товару. При такій співпраці вдається попередити всілякі ризики, отримати додаткові гарантії.

Як здійснюється процес пошуку

Фахівці нашої компанії надають послуги з пошуку найкращого китайського виробника.

Щоб знайти байера в Китаї, кращого партнера, співпраця з яким дозволить ефективно формувати асортимент магазину, наша компанія здійснює такі дії:

 1. уточнення всіх деталей майбутнього технічного завдання (з точним зазначенням параметрів і характеристик бажаної продукції);
 2. здійснення пошуку виробника і товарів, які повністю відповідають заявленим вимогам;
 3. надання замовникам результатів попереднього пошуку у вигляді фотографій товару;
 4. проведення технічної оцінки виробничого процесу;
 5. визначення рівня якості товару.

Якщо проміжний результат пошуку повністю задовольняє замовника, наша компанія переходить до виконання наступних дій:

■ проводиться перевірка щодо законних можливостей потенційного постачальника виконувати умови контракту (перевіряється, чи є у нього ліцензія на експорт);
■ збираються копії сертифікатів якості товару, який планується замовити у виробника;
■ надання інформації щодо термінів поставки товару, умов проведення оплати.

Наша компанія надає замовнику зразки продукції, а також надає результати проведення сертифікації та лабораторних досліджень, що вказують на якість товару. В результаті замовнику надається можливість отримати відмінний товар за привабливою вартістю, виключаючи будь-які ризики.

Співпраця з китайським виробником надає можливість підприємцям значно розширити асортимент продукції за рахунок придбання якісного товару за доступними цінами. Отримати додатковий прибуток, привернути увагу потенційних клієнтів цікавими торговими пропозиціями, при цьому істотно знизити фінансові витрати вдається тільки в разі, якщо правильно організувати пошук виробників в Китаї.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук