• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
视障人士网站的版本
视障人士网站的版本

(укр) Тонкощі митного оформлення при експорті – поради від експерта ZAMMLER

(укр) 23 травня керівник митно-брокерського відділу  групи логістичних компаній ZAMMLER Станіслав Толочний розповів про тонкощі митного оформлення при експорті товарів з України. Під час освітнього семінару Smart Exports були розглянуті питання, які найчастіше виникають у експортерів української продукції:

  • як успішно пройти акредитацію на митниці?
  • які документи необхідні для митного оформлення при експорті?
  • тонкощі класифікації за УКТ ЗЕД.
  • правила тарифного та нетарифного регулювання при експорті з України.

Керуючись багаторічним досвідом роботи із митними органами, експерт ZAMMLER  поділився з присутніми практичними порадами для успішного проходження митних процедур. Станіслав наголосив на правильності оформлення документів, необхідних для митного оформлення при експорті, таких як зовнішньоекономічний контракт купівлі-продажу з доповненнями, інвойс (рахунок-фактура, рахунок-проформа), пакувальний лист, договір на митно-брокерські послуги, транспортні документи (CMR, коносамент, авіанакладна). Окремим інформаційним блоком експерт виділив правила тарифного і нетарифного регулювання. Зокрема, Станіслав розказав про норми проходження ветеринарного, фітосанітарного, екологічного і радіологічного контролю, дозвільну систему  експорту товарів подвійного/військового призначення, культурних цінностей,  інтелектуальної власності. Також учасники заходу дізнались про процедуру визначення країни походження товарів та отримали відповіді на запитання. Більше інформації  про процедуру митного оформлення при експорті – у відеозаписі на YouTube каналі групи логістичних компаній ZAMMLER : https://www.youtube.com/watch?v=6K-kHqJjFcY Smart Exports – це серія освітніх семінарів для експортерів, створена за ініціативи Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту, Canada-Ukraine Chamber of Commerce, Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі – ITFC за сприяння Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій.

提交你的申请

在不久的将来,我们的专家
会与您联系

熟悉
给予反馈


Do not believe the pro-Russian news! The cruel war in Ukraine is being hidden from you! Women and children are being killed by Russia, cities are razed to the ground! Watch news in alternative sources!