• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Компанія «Заммлер МЛС» удостоєна звання «Лідер галузі – 2012»

Національний бізнес-рейтинг, яким була відзначена наша компанія як “Лідер галузі 2012”, – це комплексна рейтингова програма, яка щорічно визначає лідерів економіки України. ОтправітьОсновнимі критеріями оцінки стали показники обсягу реалізованої продукції, чистий прибуток, продуктивність праці та заробітна плата.

В рамках даного рейтингу директор ТОВ “Заммлер Україна” Олег Рачов нагороджений орденом «Професіонал галузі» за значний внесок у розвиток економіки України, професійне управління компанією – лідером галузі.

Також золотою медаллю «За трудові заслуги» була нагороджена і головний бухгалтер компанії “Заммлер МЛС” Тетяна Голуб, як кращий співробітник компанії-лідера економіки України, яка завдяки своєму досвіду і професіоналізму всіляко сприяла розвитку компанії і отримання звання “Лідер галузі”.

Ці нагороди в Національному бізнес-рейтингу вже не перші: в минулому році компанія “Заммлер Україна” була відзначена медаллю “Експерт року – 2011”, а генеральний директор Віктор Шевченко – орденом “Флагман економіки України”.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук


Не вірте проросійським новинам! Від вас ховають жорстоку війну в Україні! Росія вбиває жінок та дітей, стирає міста з обличчя землі! Дивіться новини з альтернативних джерел!