• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
视障人士网站的版本
视障人士网站的版本

(укр) Віктор Шевченко, генеральний директор групи компаній Zammler, ініціює сертифікацію логістичної діяльності в Україні

(укр) 11 жовтня в інформаційному агентстві ЛігаБізнесІнформ відбулася прес-конференція, в якій взяли участь Віктор Шевченко, генеральний директор групи компаній Zammler, Євген Борисюк, виконавчий директор експедиторської компанії «Плантон -Україна», Марія Григорак, президент Української логістичної асоціації (УЛА), Леонід Хвостенко , член Ради АсМАП України (київський регіон) і Володимир Назаренко, директор ТОВ «МАГІСТРАЛЬТРАНС».

В ході конференції Віктор Шевченко виступив з ініціативою сертифікації логістичної діяльності в Україні. «В Україні відсутнє як таке структурування ринку логістики, є перевізники: авіаційні, автомобільні, залізничні, яких курирує Міністерство інфраструктури України. Але, якщо ви відкриєте сайт відомства, ви не знайдете там слова логіст (експедитор), а на самій-то справі існує велика галузь – логістика, яка об’єднує замовника і перевізника і не просто об’єднує, а сприяє поліпшенню взаємин між ними, оптимізуючи витрати. В Україні сьогодні немає єдиного цента, який би регулював питання логістики, вирішував проблеми галузі, сприяючи її розвитку », – сказав Віктор Шевченко.

Відправити «За оцінками зарубіжних експертів потенціал логістики в Україні становить 200-300 млрд. У.е, що значно перевищує бюджет країни, але, на жаль, потенціал залишається потенціалом. На сьогоднішній день, якщо спробувати проаналізувати стан ринку, якимось непрямим чином, оскільки прямих можливостей у нас немає, у нас немає прозорої інформації про стан цього ринку, то з урахуванням внутрішньої і контрактної логістики – це на рівні 20-30 млрд. У . Е. Протягом останніх 5-6 років немає приросту ринку послуг. Логістика не розвивається тому, що ми не вирішуємо основні проблеми, які сприяли розвитку сфери. У нас немає прозорості. У нас немає довіри, немає того законодавчого поля, яке стимулювало б розвиток ринку », – зазначила Марія Григорак. Ініціатива була підтримана всіма ділянками конференції. «У ланцюжку транспортних перевезень на перевізника завжди покладається найбільша відповідальність, якщо десь щось сталося – перевізник завжди у відповіді, тому висловлю думку і секретаріату АсМАП України, і перевізників про підтримку даної ініціативи і готовності співпраці у вирішенні цих питань», – заявив Леонід Хвостенко. В рамках даної ініціативи, вже в листопаді місяці, планується проведення круглих столів (публічних обговорень). Компанія-ініціатор спільно з УЛА і АсМАП України запрошують до відкритого діалогу всіх учасників ринку логістики в Україні, а також засоби масової інформації.

提交你的申请

在不久的将来,我们的专家
会与您联系

熟悉
给予反馈


Do not believe the pro-Russian news! The cruel war in Ukraine is being hidden from you! Women and children are being killed by Russia, cities are razed to the ground! Watch news in alternative sources!