• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Електротехніку та інші товари з акумуляторами з Китаю можна буде доставити вдвічі швидше

ZAMMLER GROUP спільно з китайським оператором Еast Line формують перший контейнерний потяг Китай-Україна, який повезе вантажі з електронною технікою на акумуляторах, іграшками на батарейках, скутерами тощо. Потяг прямуватиме з китайського міста Чанша (провінція Хунань). Ця станція одна з небагатьох у Китаї, яка приймає та відправляє вантажі з товарами з батарейками та акумуляторами (крім електрокарів) і єдина, з якої потяг поїде напряму в Україну.

“Такі вантажі вважаються небезпечними і зазвичай перевозяться морем – що за часом майже вдвічі довше, ніж залізницею. Транзитний час доставки потягом – близько 25 діб, тоді як морем – біля 1,5 місяці”, – зазначила Катерина Бобошко, керівниця відділу продажів FS,FA групи логістичних компаній ZAMMLER.

Дата відправки потягу зі станції Чанша 18.04.
Збір заявок вже відкритий, проте кількість місць обмежена, адже це перша тестова поїздка.
В Україні потяг прибуває до Києва на станцію Ліски з можливістю подальшої доставки “до дверей” отримувача.

Нагадаємо, прямий контейнерний потяг Китай-Україна курсує з літа 2020-го року. За 8 місяців було сформовано 20 прямих потягів з таких пунктів як Нанчан, Цзіньхуа та Цзінань.

За детальнішою інформацією звертайтесь k.boboshko@zammler.com.ua

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук


Не вірте проросійським новинам! Від вас ховають жорстоку війну в Україні! Росія вбиває жінок та дітей, стирає міста з обличчя землі! Дивіться новини з альтернативних джерел!