• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Доставка товару з/до Китаю

Наша китайська компанія Ningbo Zammler Trading Co. LTD має статус NVOCC -перевізника (ліцензія Міністерства транспорту і комунікацій КНР).

Ліцензія є свідоцтвом фінансової стабільності та підтвердженням високої якості експедиторських послуг.

Статус NVOCC-перевізника дозволяє нам:

■ укладати прямі контракти із морськими лініями;
■ видавати власний коносамент;
■ виступати вантажоодержувачем при імпорті товару;
■ закривати перевезення одним документом.

Як NVOCC-перевізник ми несемо повну відповідальність за Ваш вантаж і організацію його доставки. Ми готові запропонувати Вам: 

■ контейнерну доставку (можливість відправки дрібних партій вантажів від 1м.кб);
■ регулярну відправку збірних і повних контейнерів
■ авіадоставку ( протягом 2-5 днів);
■ склад для консолідації вантажів (за необхідності переупаковку товару);
■ послуги митного брокера;
■ перевірку супровідних документів.

Китай є безсумнівним лідером з виробництва товарів на світовому просторі. Товари з Китаю поставляються в різні країни. Якщо раніше багато хто перебував в омані, вважаючи продукцію китайського виробника другосортною, то зараз якість товару, що купується у перевіреного китайського виробника, вже не викликає ніякого сумніву.

Якісний товар у поєднанні з доступною вартістю особливо привертає увагу підприємців. Доставка вантажів з Китаю представляє собою в більшості випадків інтермодальні транспортування. Прямі вантажоперевезення з Китаю можливі лише залізничним транспортом, маршрут слідування якого проходить через Сибір, Урал, Казахстан.

Вантажоперевезення в Китай морським транспортом

Перевезення вантажів з Китаю морським транспортом є найпоширенішим видом вантажоперевезень з Піднебесної. Морські вантажні перевезення з Китаю характеризуються:

■ високим рівнем надійності;
■ доступною вартістю за надання логістичних послуг;
■ доставкою вантажу в зазначений термін.

Морське транспортування має і один недолік, що полягає в тривалих термінах поставки.

Вантажоперевезення в Китай і з нього морським транспортом здійснюють контейнерні лінії провідних світових морських операторів, що зарекомендували себе як надійні і відповідальні партнери.

Практика останніх років демонструє, що основний вантажопотік з України в Китай становить сільськогосподарська продукція. Оскільки вона передбачає відвантаження великих обсягів, тільки спеціалізований морський транспорт здатний вирішити поставлені транспортні завдання найкращим і максимально вигідним способом.

Крім поставок великих партій сільськогосподарської продукції в даний момент активно розвивається сегмент транспортування незначних партій нішевих продовольчих товарів.

Вантажоперевезення Китай – Україна – Китай залізничним транспортом

ZAMMLER пропонує українському бізнесу можливість отримувати або відправляти вантажі залізницею у напрямках:

■ КНР -Україна
■ Україна – КНР

Ця послуга дає можливість скоротити строки транспортування до 15-20 днів у порівнянні з морськими перевезеннями.

Актуальний графік відправок в обидва напрямки можна подивитися тут.

Залізничні перевезення Китай – Україна

40 dv/HQ контейнери раз в 2 тижні прямують з Китаю до України. З розвитком послуги та збільшенням товарообігу рейси стають частішими.

Українська сторона приймає вантажі в Києві на терміналі «Ліски» з можливістю подальшої доставки “до дверей” отримувача.

Потяги прямують за маршрутом Китай-Монголія-Росія-Україна.

Залізничні перевезення Україна – Китай

Відправлення відбуваються за розкладом. Якщо ваше замовлення 40+ контейнерів, то потяг відправиться незалежно від нього.

Переваги співпраці з ZAMMLER

Завдяки стрімкому розвитку комп’ютерних технологій сучасні підприємці отримали можливість здійснювати електронні дистанційні закупівлі. Бажання розширити асортимент товару за рахунок поставок невеликих партій виробів китайського виробника притаманне власникам дрібного та середнього бізнесу.

Пошук і доставка товарів з Китаю – послуга, яку надають фахівці компанії ZAMMLER. Співпраця з нашою компанією дозволяє попередити фінансові ризики, забезпечити доставку якісного товару від виробника, з яким підтримуються дистанційні партнерські зв’язки.

Також наша компанія здійснює доставку дрібного опту в складі збірних вантажів. Таке рішення забезпечує зниження вартості послуг з доставки вантажів.

Співпраця з нашою компанією супроводжується перевагами:

■ ми пропонуємо гнучкі умови співпраці, додаткові опції, спрямовані на підвищення комфорту і спрощення зовнішньоекономічної роботи підприємства;
■ ми виконуємо всі дії, пов’язані з транспортуванням вантажів, включаючи зобов’язання зовнішньоторговельного агента (здійснюємо швидкий пошук надійного китайського постачальника, який надає товари, що відповідають вимогам замовника).

Наша компанія надає можливість замовити комплекс послуг з доставки товару з Китаю, включаючи:

■ оформлення митних документів;
■ отримання дозволів.

Ми спрощуємо і прискорюємо процес транспортування, надаючи можливість замовнику збільшити товарообіг при мінімальних витратах.

Інші послуги в Китаї:

Контейнерні перевезення КНР – Україна – КНР
Експорт з України до Китаю

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук


Не вірте проросійським новинам! Від вас ховають жорстоку війну в Україні! Росія вбиває жінок та дітей, стирає міста з обличчя землі! Дивіться новини з альтернативних джерел!