• укр
 • eng
 • pol
 • 中文
 • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Послуги в Китаї

Компанія Ningbo Zammler Trading Co. Ltd надає комплексний супровід зовнішньоекономічних угод в Китаї (КНР).

Команда професіоналів надасть для вас повний спектр послуг в області експортно-імпортної діяльності, починаючи від пошуку товару (продукції / сировини) і закінчуючи його доставкою на ваш склад:

■ закупівля товару на внутрішньому ринку КНР;
■ комплексні логістичні послуги, включаючи експортно-імпортне оформлення за принципом «door to door»;
■ пошук покупців Вашої продукції на території КНР;
■ представлення інтересів клієнта з метою оптимізації витрат (виробничих, логістичних).

При необхідності, забезпечимо оперативну доставку зразків і каталогів експрес поштою (EMS, China post, DHL і т.д.) в будь-який регіон країни.

Пошук виробників в Китаї

Пошук виробника в Китаї для підприємців-початківців є найвідповідальнішим кроком. Від його результату залежить майбутнє бізнесу. Початок співпраці з недобросовісним виробником неминуче призведе до краху підприємницької справи.

Здійснюючи самостійний пошук виробників в Китаї, підприємець, який не має достатнього практичного досвіду, піддає свій бізнес колосальному ризику. На території Піднебесної виробничий процес здійснюють безліч компаній. Однак частина з них використовує для виробництва неякісні матеріали, сировину. Безумовно, при такій організації виробничого процесу, продукція, яка випускається, характеризується неналежною якістю.

Пошук виробника в Китаї – відправна точка в бізнесі. Співпраця з недобросовісним виробником або постачальником призведе до небажаних наслідків. Замість отримання якісного товару потрапить брак або пересорт.

Здійснюючи пошук постачальників в Китаї, важливо звертати увагу не тільки на якість наданої продукції. Для успішного ведення бізнесу необхідно мати надійних партнерів, зорієнтованих на:

■ чітке виконання замовлення;
■ суворе виконання термінів поставки;
■ прийняття конструктивних рішень при веденні ділових переговорів.

Фахівці компанії ZAMMLER, які знаходяться безпосередньо в Китаї, надають професійну допомогу в пошуку постачальників в Китаї і допоможуть Вам знайти виробників товару (продукції / сировини), який Вас цікавить  за заданими характеристиками.

Переваги професійного пошуку виробників в Китаї

Пошук надійних, перевірених постачальників з Китаю – одна з функцій нашого представництва. Фахівці компанії ZAMMLER, здійснюючи пошук постачальника з Китаю, покладають на себе відповідальність за:

■ ведення переговорів з виробниками, які розглядаються в якості майбутніх потенційних надійних партнерів по бізнесу;
■ проведення перевірки якості товару, відповідність характеристик заявлених виробником;
■ перевірку умов по доставці товару.

Фахівці нашої компанії ZAMMLER за основу беруть побажання і ключові вимоги замовника щодо продукції, в закупівлі якої він потребує. Пошук, здійснюваний високопрофесійними фахівцями, забезпечує оптимальний результат у вигляді якісного товару. При такій співпраці вдається попередити всілякі ризики, отримати додаткові гарантії.

Як здійснюється процес пошуку китайських виробників

Фахівці нашої компанії надають послуги з пошуку найкращого китайського виробника.

Щоб знайти байера в Китаї, кращого партнера, співпраця з яким дозволить ефективно формувати асортимент магазину, наша компанія здійснює такі дії:

 1. уточнення всіх деталей майбутнього технічного завдання (з точним зазначенням параметрів і характеристик бажаної продукції);
 2. здійснення пошуку виробника і товарів, які повністю відповідають заявленим вимогам;
 3. надання замовникам результатів попереднього пошуку у вигляді фотографій товару;
 4. проведення технічної оцінки виробничого процесу;
 5. визначення рівня якості товару.

Якщо проміжний результат пошуку повністю задовольняє замовника, наша компанія переходить до виконання наступних дій:

■ проводиться перевірка щодо законних можливостей потенційного постачальника виконувати умови контракту (перевіряється, чи є у нього ліцензія на експорт);
■ збираються копії сертифікатів якості товару, який планується замовити у виробника;
■ надання інформації щодо термінів поставки товару, умов проведення оплати.

Наша компанія спрямовує замовнику зразки продукції, а також надає результати проведення сертифікації та лабораторних досліджень, що вказують на якість товару. В результаті замовнику надається можливість отримати відмінний товар за привабливою вартістю, виключаючи будь-які ризики.

Співпраця з китайським виробником надає можливість підприємцям значно розширити асортимент продукції за рахунок придбання якісного товару за доступними цінами.

Отримати додатковий прибуток, привернути увагу потенційних клієнтів цікавими торговими пропозиціями, при цьому істотно знизити фінансові витрати вдається тільки в разі, якщо правильно організувати пошук виробників в Китаї.

Інспекція виробника

Команда ZAMMLER допоможе Вам мінімізувати можливі фінансові ризики, що виникають з виходом на новий ринок. Будучи резидентами КНР, ми проведемо інспекцію підприємства-виробника. Нашим клієнтам, за результатами перевірки виробника, ми надаємо звіт з наступними відомостями:

■ юридична перевірка виробника:

– інформація про виписку з реєстру ТПП КНР;
– результат перевірки достовірності рахунків компанії;
– підсумок перевірки документів на право ведення господарської діяльності.

■ фактична перевірка (виїзд на фабрику):

– аналіз виробничих потужностей;
– визначення рівня організації виробництва;
– оцінка стану системи контролю якості, обсягів продукції, що відвантажується, їх географія;
– інформація про наявність зарубіжних партнерів;
– надання фото- та відео звітів.

Контроль продукції

Наші фахівці проведуть інспекцію якості товару, як на етапі виробництва, так і вже відвантаження:

■ перевірка якості товару на етапі виробництва, з безпосереднім виїздом нашого співробітника на фабрику;
■ вибірковий контроль якості продукції, що відвантажується;
■ контроль кількості продукції, що відвантажується;
■ фото- (відео-) звіт процесу відвантаження;
■ пломбування вантажу.

Організація бізнес турів

Бізнес-тур в Китай – відмінна можливість для пошуку нових партнерів, надійних виробників, відповідальних постачальників. Разом з можливістю вирішення бізнес завдань учасникам туру надається і додаткова можливість познайомитися з історичними пам’ятками Китаю, сучасними реаліями.

Що включають в себе бізнес тури в Китай

Бізнес тури в Піднебесну допомагають реалізувати запити підприємців і бізнесменів. Учасникам туру пропонується відвідати ярмарки та виставки, вивчити цікаві пропозиції китайського виробника. Також для учасників туру організовуються шоп-тури з відвідуванням торговельних закладів і ринків, на яких представлені:

■ дизайнерські меблі;
■ побутова техніка;
■ сантехніка;
■ предмети інтер’єру;
■ одяг і взуття.

Беручи участь в шоп-турах, можна знайти світові бренди, вартість яких набагато нижче, ніж встановлена ​​в країнах-виробниках.

Відвідування виставок дозволяє сформувати власне уявлення про китайські виробниках, отримати об’єктивну інформацію про особливості їх роботи.

На виставках надається можливість отримати уявлення про інноваційні розробки, відкрити для себе нові напрямки розвитку власного бізнесу. Бізнес тури з відвідуванням виставок сприяють народженню нових ідей, реалізація яких дозволить успішно обійти конкурентів, зайняти і впевнено утримувати лідируючі позиції.

Наші фахівці допомагають учасникам бізнес турів визначитися з відповідною виставкою, підготуватися до неї, обмінятися контактними даними з передбачуваними бізнес партнерами.

Особливий інтерес в учасників туру викликає відвідування фабрик і заводів. Така виробнича екскурсія дозволяє зорієнтуватися в особливостях китайського виробничого процесу, а також звернути увагу на потенційного партнера.

Переваги при замовленні послуги бізнес туру в Китай у нашій компанії

Бізнес тури увінчаються успіхом, якщо вони будуть здійснюватися під керівництвом досвідчених професіоналів. Фахівці нашої компанії ZAMMLER відмінно володіють мовою, а також чудово орієнтуються в особливостях місцевого менталітету.

Наша компанія пропонує:

■ здійснення пошуку надійного китайського постачальника, що відповідає вимогам замовника;
■ надання послуг з транспортування товару;
■ наші фахівці особисто відвідують виробництва (фабрики), в незалежності від географії розміщення в КНР;
■ «живе» спілкування з виробниками. У пошуку виробників того чи іншого товару, ми не обмежуємося лише кабінетними дослідженнями;
■ 100% гарантія надання достовірної інформації;
■ співробітники компанії – кваліфіковані фахівці, носії китайської мови, які мають багаторічний досвід роботи і проживають в КНР більше 10-ти років.

Співробітники нашої компанії покладають на себе всі обов’язки, пов’язані з доставкою товару, крім необхідності вникати замовнику в логістичні тонкощі, звільняючи його від проблем, пов’язаних з паперовою тяганиною.

Наші фахівці забезпечать цілковиту підтримку в організації Вашого бізнес-туру в Китай (КНР):

 1. планування бізнес-туру: складання оптимального графіка, прийнятного маршруту;
 2. допомога в оформленні візи;
 3. бронювання авіаквитків, квитків на внутрішні переїзди, готельних номерів;
 4. оформлення оренди на автомобіль;
 5. організацію трансферу;
 6. послуги перекладача, який буде здійснювати супровід, надавати мовну допомогу під час ділових зустрічей і захоплюючих екскурсій.

Оскільки основною метою бізнес турів є пошук надійних ділових партнерів, наша компанія надає можливість замовити бізнес консультацію по Китаю.

Наші фахівці допомагають встановити контакти з прийнятними виробниками, потенційними партнерами. Співпраця з нашою компанією при відвідуванні виставок дозволяє мінімізувати проблеми і ризики, що виникають унаслідок мовних труднощів при веденні прямого діалогу. З метою виключення фінансових ризиків наша компанія надає відсутню інформацію щодо діяльності китайського виробника, а також допомагає перевірити постачальника.

Також наші фахівці готові брати участь в проведенні ділових переговорів, надавати допомогу при підписанні контрактів.

Наша компанія готова надати зразки товару, який викликав інтерес. Також може бути здійснений контроль його якості, організація доставки за прийнятною вартістю.

Наша компанія надає, як окремо взяту послугу бізнес туру в Китай, так і повний комплекс послуг з ведення бізнесу в Китаї.

Інші послуги в Китаї:

Доставка товару з/до Китаю
Контейнерні перевезення КНР – Україна – КНР
Експорт з України до Китаю

Інші представництва ZAMMLER GROUP:

Послуги в Україні
Послуги в Казахстані
Послуги в Польщі

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися