• укр
 • eng
 • pol
 • 中文
 • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Міжнародні автоперевезення вантажів

Міжнародні перевезення автомобільним транспортом від нашої компанії представляють для Вас оптимальну можливість швидко доставити вантаж у будь-яку точку Європи і країн СНД.

Ми співпрацюємо з розгалуженою партнерською мережею в країнах ЄС і СНД. Власний автопарк ZAMMLER GROUP складається з автомобілів різної вантажопідйомності і типів. Кількість транспорту регулярно збільшується відповідно до зростаючих обсягів перевезень. Це дозволяє виконувати різні типи запитів від клієнта, надавати послуги своєчасно і якісно, ​​незалежно від обсягів і напрямів автомобільних перевезень вантажів.

Компанія ZAMMLER надає:

 • Міжнародні автомобільні перевезення повнокомплектних і збірних вантажів:

– перевезення вантажів з України в країни Європи і в зворотному напрямку;
– перевезення вантажів по території всіх країн Європи;
– перевезення між країнами Європи та СНД;
– перевезення збірних вантажів усередині Європи за схемою «door to door»;
– оформлення експортних і транзитних документів (ЕХ1, Т1, CMR, TIR);
– консолідація і зберігання на складах в країнах Євросоюзу;
– митне оформлення;
– страхування вантажів.

 • Перевезення рефрижераторних вантажів;
 • Перевезення збірних вантажів.

За кермом кожного автомобіля знаходяться професійні водії з багаторічним досвідом, кожен автомобіль проходить ретельний технічний огляд перед рейсом.

Тому міжнародні вантажні автоперевезення виконуються з точним дотриманням всіх пунктів договору, підписаного з клієнтом.

Переваги міжнародних вантажних автомобільних перевезень

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення затребувані, тому що в них оптимально поєднуються ціна і якість послуг:

 • Можливість подати автомобіль в короткі терміни практично в будь-яку точку, де є автомобільні дороги;
 • Підходить для перевезення великої групи вантажів (вантажі на піддонах, в біг-бегах, в мішках, в ящиках, в рулонах, транспортування обладнання, FMCG-товарів, небезпечних вантажів та ін.);
 • Можливість збору вантажу в декількох місцях, від декількох відправників і доставки декільком одержувачам;
 • Оперативне управління рухом транспорту через мобільний і GPS-зв’язок з водіями;
 • Вибір оптимального маршруту для транспортування вантажу дозволяє оптимізувати час доставки і витрати;
 • Можливість надання повного комплексу логістичних послуг: складські, митно-брокерські послуги, страхування, цілодобова охорона і супровід вантажу при необхідності;
 • Покриваємо всі потреби клієнта – від 1 палети до негабаритних вантажів;
 • Інформаційний супровід (надання інформації про локацію вантажу до 3 разів на день за вимогою).

Види автомобільного транспорту та типи вантажів, що перевозяться

Міжнародні автомобільні перевезення включають в себе транспортування, як генеральних, так і спеціальних вантажів. Класифікація вантажів необхідна для того, щоб наші професійні логісти могли організувати оптимальний маршрут, підібрати необхідний вид транспорту і оптимізувати витрати на підготовку до перевезення. Адже кожен тип вантажу вимагає особливих умов транспортування.

Допомога в оформленні документів для міжнародних автомобільних перевезень

Міжнародне автомобільне перевезення здійснюється між різними державами, тому повинно відповідати законодавству кожної з них. У нашому штаті працюють досвідчені фахівці, які допоможуть оформити митні документи, пройти контроль, отримати сертифікати та дозволи. Організація міжнародних автомобільних перевезень являє собою безперервний процес роботи з усіма складовими ланцюга поставок. Вся організація перевезень вантажним транспортом, починаючи з доставки вантажу на склад і закінчуючи його доставкою за адресою, переходить під особистий контроль нашої команди.

Ціна на доставку вантажів автомобільним транспортом

Ціна на міжнародні автоперевезення вантажів буде залежати від маршруту, типу і класифікації вантажу, а також побажань клієнта. Ми обираємо найоптимальніший варіант транспорту, щоб швидко і без зайвих витрат здійснити перевезення. Щоб замовити міжнародні вантажні автоперевезення, звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті.

Як замовити міжнародне автоперевезення вантажів?

Щоб замовити міжнародні перевезення автомобільним транспортом, спочатку потрібно визначитися з постачальником послуг. Наша компанія – це те, що вам потрібно, особливо, якщо ви звертаєтеся за подібною послугою вперше. Наші логісти підберуть вигідний маршрут, підготують всі необхідні документи. Професійні водії швидко і в строк доставлять ваш вантаж, надавши повний звіт про виконану роботу. Міжнародні автоперевезення – послуга, яку ми надаємо якісно, ​​тому що у нас є достатньо досвіду в організації найскладніших і тривалих маршрутів.

Поширені запитання

Автомобільні вантажоперевезення по Європі – один з найпопулярніших запитів, з якими до нас звертаються клієнти. Ми готові обговорити з вами перевезення вантажу в будь-яку країну, надавши можливість вибору транспорту і маршруту. А також спеціалісти розкажуть вам про особливості доставки вантажу в країни на інших континентах. Ми займається перевезеннями генеральних вантажів і збірних. Залежно від пункту відправлення та кінцевого пункту призначення, можлива організація мультимодального перевезення, коли в доставці задіяно кілька видів транспорту.

Тому, звернувшись за організацією міжнародного автомобільного перевезення вантажів до компанії ZAMMLER, ви отримаєте бажаний результат.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук