• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

HR Політика

Команда – перед усім. ZAMMLER розпочинала свою діяльність на ринку в 2007 році з 5 людей включаючи співвласників, і вже у 2021 нас понад 600. Саме завдяки команді механізм ZAMMLER GROUP вправно працює і з кожним роком міцнішає. Разом ми пережили не одну кризу і продовжуємо стрімко йти вперед.

Принципи, якими ми керуємось в роботі з колегами

■ Турбота про зростання та інвестиції в персонал;
■ Професійні курси, мотиваційні програми, вивчення іноземних мов та підтримання фізичної форми – ми фінансуємо те, що надає команді сил та допомагає підкорювати вершини;
■ Максимальна безпека та пріоритетність здоров’я співробітників:
У період пандемії працівникам офісів групи компаній ZAMMLER рекомендовано працювати у віддаленому режимі. Усі співробітники забезпечені необхідною технікою для комфортної дистанційної роботи, постійна підтримка відділу IT забезпечує безперебійний доступ до усіх необхідних ресурсів.
■ Організація командоукріплюючого відпочинку:
Рафтинг, волейбол, підйом на Говерлу, пейнт-бол, колективний відпочинок у Єгипті – чого тільки не було на нашій пам’яті! Командний дух бережемо і регулярно підтримуємо!

Цінності, які сповідуємо у ZAMMLER GROUP

■ Безкомпромісність щодо якості
Група компаній ZAMMLER розглядає «якість», як основну складову всіх аспектів своєї діяльності.
Компанія припиняє будь-які відхилення від відповідності найвищим стандартам якості в кожній зі сфер своєї діяльності.
 
■ Професіоналізм і сильна команда
У компанії працюють виключно професіонали в своїй сфері діяльності. Компанія всіляко сприяє зростанню як особистісних, так і професійних якостей своїх співробітників.
Колектив компанії – команда, де поле відповідальності кожного співробітника не обмежене вузькими рамками посадових інструкцій. Співробітники компанії готові в будь-який момент прийти на виручку один одному.
 
■ Ефективність і цілеспрямованість
Всі рішення в компанії приймаються з урахуванням довгострокового економічного ефекту. Діяльність компанії в цілому, і окремих співробітників, зокрема, спрямована на безперервний розвиток і досягнення поставлених цілей, результат дає довгострокові переваги.
Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук