• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Соціальна відповідальність

Сьогодні бути просто прибутковою компанією, щоб називатися успішною і сучасною – замало. Бізнес вже давно не тільки про фінанси. Підтримка, відповідальність, повага, розвиток – якості, які кожен з нас цінує у людях, присутні і у корпораціях, які поважають себе та суспільство. 

Ми у ZAMMLER GROUP це добре розуміємо і прагнемо бути саме таким соціально відповідальним бізнесом. Адже знаємо – наші працівники, клієнти та партнери, це ті люди і компанії, які постійно розвиваються, вміють змінювати себе і світ на краще, та вимагають більшого. 

ZAMMLER GROUP – це не лише про бізнес-процеси, а й про спільні цінності та відповідальність перед персоналом, клієнтами і партнерами, суспільством і навколишнім середовищем. 

Зв'язатися з нами

Компанія – це передусім люди, які у ній працюють.  Ми цінуємо кожного із понад 600 співробітників групи компанії ZAMMLER. 

 

Ми дбаємо про дотримання європейських стандартів у сфері охорони праці, що підтверджуємо наявними міжнародними сертифікатами.

 

Люди у ZAMMLER – не ресурс, а потенціал, тож одними з найважливіших інвестицій в розвиток і стабільність нашої компанії є інвестиції в працівників. Ми приділяємо багато уваги безпеці співробітників, створенню комфортних умов праці та позитивної атмосфери у колективі. Зокрема, у ZAMMLER ми забезпечуємо:

– щорічний перегляд заробітної плати і фінансові бонуси за успішні проєкти; 

– безкоштовні тренінги, семінари, освітні курси для підвищення кваліфікації;

– корпоративи та тімбілдинги;

– приємний бонус – вихідний у день народження;

Під час світової пандемії COVID-19 ключовою стала безпека умов праці. Більшості працівників офісів ZAMMLER GROUP рекомендовано перейти у дистанційний режим роботи.  Розроблені чіткі інструкції щодо правил поведінки в період пандемії та першочергових дій у випадку нездужання.

 

При необхідності, ми проводимо ПЛР-тестування для працівників. Усі забезпечені засобами індивідуального захисту, щодня проходять температурний скринінг, при обмеженому пересуванні громадським транспортом, організовуємо трансфер та підвозимо персонал з/до місця роботи. 

Відповідальність перед співробітниками

Ми у ZAMMLER  GROUP поважаємо своїх клієнтів і партнерів, тому наша співпраця заснована на взаємоповазі, чесності, прозорості, з дотриманням законодавства і загальноприйнятих норм бізнес-етики. 

 

Послуги компанії відповідають міжнародним стандартам якості ISO 45001:2018, ISO 14001:2015, ISO 9001:2015, TAPA TSR, що засвідчено відповідними сертифікатами. 

 

Ми знаємо, що в період світової пандемії та економічної нестабільності бізнесу важлива підтримка. Будучи соціально відповідальною компанією, ми в ZAMMLER ініціювали проєкт, покликаний допомогти бізнесу утримати рівновагу в такий нелегкий період.

 

Логістичний аудит від ZAMMLER має на меті максимально оптимізувати логістичні процеси вашого бізнесу. Завдяки консультації та плідній роботі наших фахівців, ви отримаєте аналіз існуючого ланцюга поставок, а також рекомендації по його покращенню. Дана послуга є абсолютно безкоштовною на період пандемії COVID-19 та пост-карантинного періоду, скористатись нею може будь-який бізнес, зареєстрований в Україні, який здійснює експортно-імпортну діяльність і працює не менше 3-х років. 

Відповідальність перед клієнтами і партнерами

Наша компанія орієнтована на системні зміни у суспільстві, а їх можна втілити за регулярної підтримки, а не разової. Ми переконані – точкова допомога не ефективна. Тому ми укладаємо довгострокове партнерство з професійними благодійними фондами і фахівцями. Велике місце в нашій соціальній роботі займає допомога родинам у кризі та дітям. Тут ми співпрацюємо з такими проєктами: 

– програма наставництва для дітей-сиріт та дітей з інтернатних закладів 

– допомога дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та вразливим родинам спільно з СОС Дитячі Містечка Україна

– підтримка мам і дітей разом з Містом Добра 

 

Також ми підтримуємо проекти, спрямовані на:

– оснащення лікарень необхідним обладнанням;

– допомогу у лікуванні важко хворих дітей;

– підтримку військових в зоні проведення АТО.

 

Крім того ми маємо амбітну мету – підняти престиж професії логіста та зробити все від нас залежне, щоб першокласних професійних логістів в Україні було більше. Для цього активно розвиваємо співробітництво із провідними навчальними закладами, які готують молоде покоління логістів. Це:

– Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка

– Київський національно торгово-економічний університет

– Державний Університет інфраструктури і технологій

– Національний транспортний університет

– ДУЗ “МІжрегіональне вище професійне технічне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації”

 

Щорічно десятки студентів за спеціальностями менеджмент, маркетинг, логістика, транспортні технології та інші проходять у компаніях ZAMMLER GROUP практику. Найбільш здібні мають змогу залишитись на стажування та згодом влаштуватись на роботу у нашу компанію.

 

Тренінги, майстеркласи, вебінари, лекції, екскурсії на складські комплекси та у центральний офіс ZAMMLER – це ті освітні заходи, в яких ми беремо участь та які ініціюємо задля професійного зростання майбутніх логістів. 

Відповідальність перед суспільством

Один із важливих аспектів в роботі ZAMMLER GROUP – це піклування про навколишнє середовище. 

 

Вже п’ятий рік система екологічного менеджменту компанії ZAMMLER сертифікована та відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 14001:2015 Ми намагаємось організовувати робочі процеси таким чином, щоб вони мали мінімальний вплив на навколишнє середовище:  знижувати виробничі витрати за рахунок економії ресурсів (електрики, сировинних матеріалів і т.д.), впроваджувати систему електронного документообігу, поповнювати автопарк вантажівками високого екологічного класу EURO-6.

 

Повсякденними явищами для кожного співробітника є:

– максимальне використання електронних носіїв інформації, в тому числі електронних візитівок;

– збір макулатури;

– двосторонній друк;

– економія електроенергії (за рахунок встановлених датчиків руху, організації правильної утилізації елементів живлення). 

Ми розуміємо відповідальність перед сьогоднішнім та прийдешнім поколіннями за збережене довкілля.

Дизайн без названия (20)
Відповідальність перед довкіллям
Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук