• укр
 • eng
 • pol
 • 中文
 • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Збірні вантажі (LTL)

Перевезення збірних вантажів (LTL) – це вигідна пропозиція для тих, хто відправляє невеликі партії товару. Ми комплектуємо різні вантажі в одному транспортному засобі і відправляємо по всій Україні, а також в / з країн Європи, Балтії, СНД.

Доставка збірних вантажів має свою специфіку – терміни доставки залежать від формування транспортного засобу. Але при цьому вартість значно нижче, ніж вартість відправок окремим автомобілем, як повнокомплектного вантажу.

При цьому враховуються особливості вантажу і умови його зберігання та перевезення.

Великий досвід в перевезенні збірних вантажів, налагоджені зв’язки зі складськими та транспортними операторами в ключових регіонах доставки, а також власний сучасний автопарк і складська інфраструктура дозволяє оперативно здійснювати консолідації і подальше транспортування вантажів.

Перевезення здійснюються власним автопарком, а також транспортом наших партнерів.

35% транспорту, за допомогою якого здійснюються вантажоперевезення, – рефрижератори, 65% – тентовані вантажні автомобілі. Таке співвідношення транспорту дозволяє здійснювати перевезення для різних сегментів, в тому числі і перевезення вантажів, що потребують температурного режиму.

ZAMMLER також пропонує своїм клієнтам митне оформлення збірних вантажів, складські послуги.

Переваги перевезення збірних вантажів з компанією ZAMMLER

У зв’язку з тим, що у кожного клієнта є особливі вимоги до перевезень, ми пропонуємо відповідні варіанти доставки. Тому співпраця з нами має багато позитивних моментів:

 • Можливість для клієнта отримувати необхідну кількість товарів без додаткових витрат на індивідуальну відправку;
 • Власний автопарк в Україні і в Європі, а також розгалужена партнерська мережа;
 • Ми гарантуємо своєчасну доставку вашого вантажу;
 • Страхування вантажів та документальний супровід;
 • Міжнародне перевезення збірних вантажів здійснюється на регулярній основі;
 • Відстеження локації вантажу 24/7, інформаційний супровід клієнта.

Типи доставки консолідованих вантажів через кордони

Переміщення консолідованих вантажів між різними країнами – вельми популярна послуга. Але при цьому вона має деякі особливості, від яких залежить термін доставки. Це довжина маршруту, кількість клієнтів і тип вантажу. А також термін зберігання на консолідованому складі і швидкість оформлення необхідних документів на митниці.

Серед типів транспорту, яким може бути доставлений консолідований вантаж не тільки автомобільний, але і авіаційний, морський та залізничний. А оскільки ми представляємо повний спектр логістичних послуг, терміни оформлення і виконання доставки значно скорочуються, за рахунок розробки індивідуальних рішень для кожного клієнта під конкретний запит.

Доставка збірних вантажів з Європи

Доставка збірних вантажів з Європи нашою компанією здійснюється оперативно і постійно. Транспортування автомобільним транспортом є досить вигідним для клієнта – і фінансово і в розрізі тимчасових витрат. Вантажообіг включає в себе, як доставку вантажу в Україну, так і з України в Європу.

На сьогоднішній день міжнародна доставка збірних вантажів стала затребуваною в різних галузях. До того ж, в збірних вантажах доставка є дешевшою. На час, поки формується вантажний автомобіль або контейнер, товар знаходиться в складських приміщеннях під охороною в спеціальних умовах.

Доставка збірних вантажів по Україні

Також користується попитом послуга доставки збірних вантажів між містами України. Кожна партія вантажу проходить певну кількість етапів:

 • Доставка на консолідаційний склад;
 • Підготовка до відправлення;
 • Оформлення необхідних документів;
 • Доставка вантажу на консолідаційний склад;
 • Доставка часткових вантажів за адресою.

На кожному етапі наші співробітники ретельно контролюють процес перевезення, щоб кожен вантаж потрапив до свого адресата. Тільки чітка організація всього процесу гарантує успіх співпраці з клієнтами.

Як оформити доставку збірних вантажів?

Щоб оформити доставку збірного вантажу, слід звернутися до нашої компанії за номером телефону в шапці сайту або відправивши заявку. Відправка збірного вантажу здійснюється відразу ж після повного укомплектування транспортного засобу. Клієнт погоджує з менеджерами умови зберігання, перевезення та доставки вантажу, який буде включений в збірні вантажоперевезення.

Склавши необхідний договір про надання послуг, ми беремо на себе відповідальність за прийнятий вантаж, а також пропонуємо додаткові послуги – страхування, допомога в оформленні всіх необхідних документів.

Вартість доставки збірних вантажів

Вартість доставки збірного вантажу залежить від багатьох факторів: довжина маршруту, кількість клієнтів, тип вантажу і додаткові особливості перевезення, які клієнт повинен повідомити заздалегідь на етапі узгодження умов і вартості послуг. Власні автопарк і складські приміщення, а також розвинена інфраструктура складських приміщень і транспортні партнери по всій Україні, в Європі, країнах Балтії та СНД, дають можливість консолідувати і перевозити збірні вантажі до будь-якої точки призначення.

Поширені запитання

Питання про те, коли здійснюються автоперевезення збірних вантажів і які додаткові послуги може запропонувати наша компанія з перевезення збірних вантажів, завжди можна задати нашому фахівцеві, звернувшись за номером, вказаним на сайті, або ж за допомогою форми зворотного зв’язку нижче.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук