• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Група логістичних компаній ZAMMLER звернулась до своїх клієнтів та партнерів, а також поширила інструкції для водіїв та працівників складських комплексів

Як ми вже повідомляли, з початку карантинних заходів усім працівникам офісів групи компаній ZAMMLER рекомендовано перейти на дистанційний режим роботи з максимальним використанням електронного документообігу. Тих співробітників, які для збереження ефективності роботи, не можуть працювати дистанційно, забезпечено необхідними засобами захисту (дезінфікуючі засоби, одноразові маски та рукавиці).

Також ми звернулись до своїх клієнтів та партнерів зі словами підтримки та запевненням у готовності до всебічної взаємодії задля подолання лиха:

«Попри непрості умови, в яких зараз опинився бізнес, ми докладаємо максимум зусиль для продовження оперативного та якісного надання усіх логістичних послуг. Усі складські комплекси групи ZAMMLER, як і раніше, забезпечують повний комплекс складських операцій. У зв’язку з ситуацією, трапляються невеликі затримки під час проходження митних процедур.

Автомобільні перевезення територією України здійснюються згідно запитів клієнтів. Міжнародні автомобільні перевезення забезпечуються у максимально можливому обсязі, наскільки це наразі дозволяє ситуація, при цьому до мінімуму зменшено контакт водіїв із працівниками складів та митних органів.

Послуги доставки вантажів морським, авіаційним та залізничним транспортом зазнали певних коливань у ціні через дефіцит вакантних місць. На жаль, ми не можемо впливати на цінову політику авіакомпаній та морських ліній, але робимо все необхідне, щоб й надалі пропонувати клієнтам оптимальні умови для доставки».

В ZAMMLER постійно відстежують ситуацію та готові до оперативного реагування на будь-які зміни з метою забезпечення якісного сервісу.

Серед водіїв та працівників складських комплексів поширено інструкції, як правильно працювати в нинішніх умовах, щоб мінімізувати можливість інфікування.

Инструкція профілактики Covid-2019 робітників складських комплексів та СБ Инструкція профілактики Covid-2019 для водіїв

Ми наголошуємо на необхідності дотримання усіх необхідних заходів безпеки задля збереження найбільшої цінності – людського життя та здоров’я.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук


Не вірте проросійським новинам! Від вас ховають жорстоку війну в Україні! Росія вбиває жінок та дітей, стирає міста з обличчя землі! Дивіться новини з альтернативних джерел!