• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Ринок перевезень впорядковується

Контролюють не те і не так. В будь -якій галузі заведено критикувати органи контролю. А ми у ZAMMLER , навпаки, хочемо відзначити прогрес у роботі однієї із ключових установ на ринку перевезень – Державної служби України з безпеки на транспорті

Її спеціалісти почали перебирати досвід у поляків щодо імплементації європейських норм безпеки на дорозі. І результати відчутні –  цього року вирівнялася сітка навантаження на осі. Тобто, в Україні стали ретельніше контролювати дотримання габаритно-вагових норм. І комплексів вагового контролю на дорогах у найближчі місяці побільшає. А це означає, що дороги менше руйнуватимуться, а держава – заощадить гроші на їхньому ремонті.

Ще посилилися перевірки того, як водії дотримуються режиму праці і відпочинку – почалися масові рейди і штрафи, та й самі штрафи виросли. Раніше перевірки були нечастими, чим перевізники неабияк зловживали.

За окремі зрушення варто подякувати й Міністерству інфраструктури. Зокрема – за зміни у конкурсі на ЄКМТ ( це багаторазові дозволи, які дають можливість постійно їздити до ЄС+ виконувати 3 каботажні перевезення всередині об’єднання). Цього року на конкурсі скасували паперові анкети, все робиться в електронному вигляді. А ще – заборонили участь для авто, які жодного разу не виїжджали до Європи. Таким чином зникла проблема нечесної конкуренції: коли підприємство намагається набрати цих дозволів із запасом на весь автопарк – а по факту до ЄС їздить лише одна машина. 

Ринок перевезень впорядковується. Хотілося б аби така тенденція збереглася і надалі. 

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук