• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Страйк  на українсько – польському кордоні: чого вимагають водії?

Страйк на пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ” від сьогодні і до середи – оголосили польські водії. Перекрили дорогу з боку Польщі, і щогодини пропускають лише 2 автівки. Завтра аналогічну акцію погрожують розпочати на іншому пункті пропуску –  “Краківець – Корчова”. Вимагають повернути “швидку лінію” для незавантажених авто, яку нещодавно прибрали на пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ”. 

Тепер всі машини стоять у спільній черзі. Яка інколи сягає 10-ти днів. “Швидкою лінією” на виїзд користувалися здебільшого польські водії – бо полишали Україну порожніми. Зараз, відповідно, такої преференції не мають. 

Польща наголошує на відновленні “швидкої лінії”. Україна – закликає збільшити із польського боку кількість митників та фахівців із фітосанітарного контролю у пунктах пропуску. Адже саме дефіцит цих фахівців уповільнює пропуск українських автівок через кордон. Наразі рішення, яке б влаштувало обидві сторони – ще шукають. На думку експертів групи логістичних компаній ZAMMLER,  повернення “швидкої лінії” може буквально вбити український експорт до ЄС – адже черги на кордоні стануть ще довшими. 

Зараз пріоритетним напрямком для українських експортерів є Польща. Щодня українсько-польський кордон у різних пунктах пропуску перетинають тисячі автівок. Румунський, угорський та словацький – сотні. 

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук