• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Представлений офіційний промо-ролик складської логістики ZAMMLER

Група логістичних компаній ZAMMLER презентувала відеоролик, де  представлені можливості та характеристики складської логістики українського ТОВ «ЗАММЛЕР СКЛАД» та польського представництва ZAMMLERPOLSKASp.zo.o.

Тепер клієнти чи партнери зможуть на власні очі побачити склади компаній ZAMMLERта умови зберігання товарів.

Компанія має у розпорядженні чотири складські комплекси класу «А».Два з них розташовані поблизу Києва: в с. Мартусівка Бориспільського району, в с. Красилівка Броварського району, один – в Одесі та ще один – в Польщі в м. Прушков, що за 15 км. від Варшави.

Важливим підтвердженням якості складської логістики ZAMMLER є включення до рейтингу однієї з найбільших китайських телекомунікаційних компаній HUAWEI. Компанія користується складськими послугами у всьому світі і напрацювала єдині критерії оцінки якості складських послуг. За організацією роботи складів HUAWEIвизначив українську компанію «ЗАММЛЕР СКЛАД» 12-ою у світі з-поміж провідних компаній у сфері складських послуг.

Промо-ролик знімали в 2 етапи: з кінця 2015 року та в першій половині 2016.

До роботи над роликом були залучені всі працівники компанії.

Відділ маркетингу і розвитку ZAMMLER дякує всій знімальній групі та працівникам за злагоджену роботу.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук


Не вірте проросійським новинам! Від вас ховають жорстоку війну в Україні! Росія вбиває жінок та дітей, стирає міста з обличчя землі! Дивіться новини з альтернативних джерел!