• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Як формується ціна на складські послуги – підсумки лекції в рамках Програми з розвитку логістики від ЕВА

12 листопада в рамках Програми розвитку з логістики від Європейської  Бізнес Асоціації  у партнерстві з ZAMMLER GROUP відбулась лекція на тему «Складська логістика та Supply Chain». Під час заходу лектор, директор по контрактній логістиці ZAMMLER Руслан Переверзєв, розповів про ключові поняття Supply Chain та складові ефективного ланцюга постачання, окреслив відмінності  3PL оператора від інших гравців логістичного ринку.

Усі присутні ознайомились зі складовими комплексного складського обслуговування, ключовими  характеристиками  різних видів складів, складської техніки та необхідними витратами для її використання. «Наприклад, навантажувач , який використовується для складських операцій, коштує в середньому 15-20 тис. євро, на площу складського комплексу їх потрібно десятки. Програма по управлінню складом, яку потрібно розвинути, протестити і запустити, коштує  в середньому 150-200 тис. євро.  Висотний штабелер – 30-40 тис. євро», – прокоментував спікер.

Також Руслан Переверзєв розповів про фактори, що впливають на формування ціни для клієнта: «У ціні послуги, як правило, враховуються: загальний час на виконання послуги і та частка часу, яка не принесла доходу (наприклад очікування замовлення), ставки тарифів на послуги при нарахуванні заробітної плати (оплати за одиницю часу або одиницю роботи), накладні та інші витрати», – зазначив лектор.

Слухачі дізнались про ключові складові успішної взаємодії замовника з логістичним оператором та чому важливо отримувати  вичерпну вхідну інформацію від клієнта, а також – про вплив сезонних факторів на роботу складського оператора. «У високий сезон на складських комплексах обробляється на 30-40% більше товарів, ніж в звичайному режимі. Fasion: кількість замовлень відчутно змінюється 4 рази на рік – впливає зміна колекцій щосезону та розпродажі.  Household: кількість замовлень зростає навесні і йде на спад восени – сезон для садової техніки та активні закупівлі мережевими магазинами собі на склад. Print Publishing: попит на продукцію підвищується до початку навчального року і падає до літа», – зазначив Руслан Переверзєв.

Ознайомились учасники Програми і з інструментами контролю усіх складських операцій, схемою збору замовлення на складі, системою КPI, їх класифікацією та значенням в логістиці.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук