• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

ZAMMLER взяла участь у двох благодійних проектах

ZAMMLER  – соціально активна компанія і участь в соціальних проектах стала традицією.  Ціль  – допомога соціально незахищеним дітям та підліткам, які проживають в скрутних умовах. Цього тижня ZAMMLER взяла участь у двох благодійних проектах –  «Євросоюз для молоді: можливості працевлаштування та стабільність» (благодійна організація СОС Дитячі Містечка Україна) та «Моя майбутня професія» (БФ TULSUN FOUNDATION). Коротко про кожен з них:

  • в рамках проекту “Євросоюз для молоді: можливості працевлаштування та стабільність» відбулися дві мотиваційні зустрічі броварської та київської груп молоді з представниками ZAMMLER. Мета зустрічі – показати на власному прикладі, що за успішною кар’єрою завжди стоїть для кожного своя, унікальна історія, сповнена падінь і злетів. Менеджер з розвитку Лариса Мeльничук та керівник відділу продажів Катерина Петроченко поділилися особистими історіями успіху – як складався їх професійний шлях, які труднощі їм зустрічалися і де вони шукали натхнення. Спікери намагалися донести аудиторії, що наполегливість і сила духу допоможуть вистояти перед усіма складнощами і досягнути поставлених цілей. Вихід із зони комфорту – це, як правило, шлях до нових звершень і знань. Десятки питань від аудиторії під час та по завершенню зустрічі свідчать про те, що дана тематика справді затребувана серед сучасної молоді, а подібні заходи – це ефективний спосіб допомогти тим, хто цього потребує.
  • для дітей з Коростишівської школи-інтернату в рамках проекту «Моя майбутня професія» було організовано візит до центрального офісу ZAMMLER. Під час зустрічі менеджер з маркетингу Ірина Стельмах познайомила дітей зі структурою компанії та професіями, що зосереджені в стінах офісу. Для гостей було організовано оглядову екскурсію в кожний з відділів компанії, а представники деяких з них розказали, чим конкретно займаються і що входить в їх професійні обов’язки. Зокрема, директор Департаменту регіональних перевезень Олександр Воронянський та менеджер відділу міжнародних перевезень Наталія Кравчук розповіли про діяльність своїх відділів та детально описали всі етапи процесу перевезення вантажів автомобільним транспортом. По завершенню діти вподобали ті чи інші професії  і в форматі інтерактивної  гри спробували створити штат працівників для логістичної компанії.

ZAMMLER GROUP завжди готова допомагати і вдячна партнерам – благодійним організаціям за таку можливість.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук