• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Автопарк

Автомобільні перевезення, як по Україні, так і міжнародні від компанії ZAMMLER здійснюються за рахунок власного автопарку в Україні та Європі, а також розгалуженої мережі партнерів по всім ключовим напрямкам.

Автопарк на сьогодні складається зі 164 вантажних автомобілів, кількість яких постійно збільшується і до кінця 2022 року в планах перейти межу за 200.

Різні за вантажопідйомністю автомобілі – 3т, 5т, 20т дають можливість виконувати замовлення різного об’єму, в залежності від потреб клієнта.

Всі автівки регулярно проходять технічний огляд. Для підтримки діяльності автопарку цілодобово працює швидка автомобільна технічна допомога. Досвідчені автомеханіки готові за потреби приїхати на місце знаходження вантажівки та врегулювати питання.

Водії – виключно досвідчені професіонали, які регулярно проходять необхідні медичні обстеження.

Всі автомобілі оснащені системою GPS-навігації, що дає можливість в режимі реального часу відслідковувати місце знаходження автомобіля та за необхідності оперативно інформувати клієнта про локацію вантажа.

Автопарк в Європі відповідає всім вимогам місцевого законодавства – всі вантажівки високого екологічного класу EURO-6, оснащені чіпами для відслідковування дотримання водіями правил «в дорозі-відпочинок». Водії при прийомі на роботу проходять поглиблене медичне обстеження та екзаменуються по навикам водіння, знанням правил дорожнього руху, вмінню орієнтуватись по знакам Євросоюзу.

Здійснюючи міжнародні перевезення, ми враховуємо при плануванні маршрутів та розрахунку часу доставки всі діючі правила перевезень на територіях іноземних держав, саме тому свою роботу виконуємо завжди чітко і в строки.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук


Не вірте проросійським новинам! Від вас ховають жорстоку війну в Україні! Росія вбиває жінок та дітей, стирає міста з обличчя землі! Дивіться новини з альтернативних джерел!