Про групу

Компанії групи ZAMMLER надають послуги у сфері автомобільних, морських, залізничних, авіаперевезень, митно-брокерського оформлення, а також – повний спектр складських послуг. До групи ZAMMLER входить 6 компаній, які представлені 8 офісами. Компанії розташовані в Європі та Азії.

ZAMMLER надає всі види логістичних послуг, застосовуючи єдиний стандарт якості та технологій обслуговування клієнтів.

ZammlerUA

Першу компанію групи, ТОВ «ЗАММЛЕР УКРАЇНА було засновано 2007 року. За час роботи компанія увійшла до трійки кращих у своїй галузі в Україні.

На сьогодні логістичний бренд ZAMMLER представлений офісами у Європі та Азії та налічує 6 компаній:
  • ТОВ «ЗАММЛЕР УКРАЇНА»
  • ТОВ «ЗАММЛЕР СКЛАД»
  • ТОВ «ЗАММЛЕР ФУЛФІЛМЕНТ»
  • ТОВ «ЗАММЛЕР МЛС»(митно-брокерські послуги, митний склад при Київській обласній митниці)
КИТАЙ • Ningbo Zammler Trading Co LTD ПОЛЬЩА • ZAMMLER POLSKA Sp.z o.o.

ZAMMLER веде політику розширення географії групи компаній та впроваджує єдині стандарти технологій обслуговування в логістиці.

 

ZAMMLER – українська компанія. Ми бачимо Україну середовищем для розвитку бізнесу. Ми прагнемо розвивати економіку України, міжнародну торгівлю, покращувати якість і стандарти української логістики.

MAPS3

Більшість наших клієнтів – міжнародні компанії, регламенти яких вимагають європейського стандарту обслуговування. Ми навчилися бути стабільними в умовах економічної турбулентності та гнучкими для потреб клієнтів. Ми допомагаємо рости бізнесу наших клієнтів!

 
ONLINE-Заявка