Залишити відгук
Поділитися
28-04-2020

Здолати можна будь-яку кризу, тільки не кризу людяності

Група логістичних компаній ZAMMLER продовжує надавати допомогу сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах. В рамках сталого партнерства із благодійною організацією СОС Дитячі Містечка Україна ZAMMLER доставила речі першої необхідності в СОС Дитячі Містечка Бровари, а також до поштового відділення, звідки товари будуть відправлені сім’ям у Луганську область.

Благодійна організація СОС Дитячі Містечка підтримує родини у кризі, дітей-сиріт, сім’ї, що постраждали внаслідок воєнних дій на Сході України.

«Я вірю, що епідемію, яка зараз шириться світом, ми зможемо побороти. Взагалі здолати можна будь-яку кризу, тільки не кризу людяності. Саме в такі непрості часи проявляється здатність до співпереживання та підтримки. І мова не тільки про кожного окремо, а й про компанії та бізнеси. У нас в групі компаній «по замовчуванню» діє принцип: якщо можемо – допомагаємо», – зазначив генеральний директор ZAMMLER Віктор Шевченко.

X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28