Залишити відгук
Поділитися
21-04-2021

ZAMMLER GROUP бере участь у наймасштабнішому заході по комерційній нерухомості в Центральній Азії CREW Central Asia 2021

ZAMMLER GROUP бере участь у наймасштабнішому заході по комерційній нерухомості в Центральній Азії CREW Central Asia 2021 від Kazakhstan Networking Partners, яка відбудеться 27-28 травня в Узбекистані.
 
Заступник генерального директора по залученню інвестицій ZAMMLER GROUP Лариса Мельничук виступить на форумі зі спітчем на тему “Логістична нерухомість як драйвер трансформації ринку рітейлу і е-commerce”.
 
Учасники дізнаються про тренди у складській нерухомості та логістиці, а також матимуть можливість ознайомитись з практичним кейсом ZAMMLER GROUP – процесом відкриття нового представництва у Казахстані в умовах пандемії.
 
Серед спікерів також фахівці в сфері інвестицій та консалтингу, будівництва, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності та багато інших.
 
Детальна інформація про захід за посиланням
X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28 або info@zammler.com.ua.