Залишити відгук
Поділитися
01-03-2016

ZAMMLER отримала нагороду «Ініціатива 2015 року» від КТПП

Київська торгово-промислова палата нагородила ZAMMLER  за успішну реалізацію проекту Фулфілмент.

Нагороду в номінації «Ініціатива року 2015 –  проект «Фулфілмент» було вручено Президентом КТПП Миколою Засульським 25 лютого 2016 року під час найголовнішого річного засідання ради Палати.

Організація складської логістики ZAMMLER, яку інспекція Палати оцінила у ході візиту 16 лютого 2016 року, викликала захоплення у Президента КТПП.

«Ми приймаємо багато членів до КТПП і бачили багато. Але у ZAMMLER   просто фантастика! Це двадцять перше століття!  Уявляєте, по організації роботи «ZAMMLER  Склад» займає 12-те місце в Європі!» – сказав Засульський.

Генеральний директор групи компаній ZAMMLER Віктор Шевченко подякував КТПП за високу оцінку та поділився планами щодо нових логістичних проектів для експорту промислової продукції:
 «Те, що в Україні виробляється і продукується, ми намагаємось  доставляти закордон. Наступного року у нас заплановані зустрічі експортерів із послами 6-8 країн, зокрема Казахстану, Азербайджану, Польщі, Німеччини, Узбекистану та ін., де обговорюватимуться механізми транспортно-економічної взаємодії з українськими компаніями».

На кінець 2015 року членами Палати є 1050 юридичних осіб.

X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28