• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Логістичний аудит від ZAMMLER – соціальний внесок в підтримку бізнесу

Група логістичних компаній ZAMMLER проводить безкоштовний аудит логістичних процесів для бізнесу. Мета – допомогти підприємцям подолати кризу, з якою ті зіштовхнулись під час епідемії COVID-19.

Згідно даних Європейської Бізнес Асоціації, третина підприємців від початку «коронакризи» втратили від 50% до 75% своїх доходів, ще 44% – втратили до половини доходів.

«Перше, про що зараз думає кожен бізнесмен, якого зачепила «коронакриза», – як зменшити видатки без втрати якості продукції. І тут допомогти може саме правильна організація логістики. Оптимізацію логістичних витрат, зрештою, відчує й кінцевий споживач, адже витрати на логістику впливають на ціну продукції та можуть сягати на певні види товарів навіть до 30% від вартості. Наша компанія має чималий досвід роботи на міжнародному логістичному ринку, ми вже понад 13 років оптимізовуємо логістичні процеси для наших клієнтів. Зараз же, в непростий для багатьох підприємців час, ми вирішили зробити таку опцію безкоштовною та таким чином зробити свій соціальний внесок для підтримки бізнесу», – зазначає генеральний директор групи логістичних компаній ZAMMLER Віктор Шевченко.

Наразі послуга працює у тестовому режимі і доступна для компаній – юридичних осіб, зареєстрованих в Україні, які здійснюють експортно-імпортну діяльність і працюють не менше 3-х років.

Аудит логістичних процесів буде безкоштовним на час кризи.

Для того, щоб скористатись послугою, потрібно заповнити бриф.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук


Не вірте проросійським новинам! Від вас ховають жорстоку війну в Україні! Росія вбиває жінок та дітей, стирає міста з обличчя землі! Дивіться новини з альтернативних джерел!