• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Допомогти поколінню ризику стати поколінням можливостей!

Відеоролик проєкту Корпоративного Наставництва, який підтримує група логістичних компаній ZAMMLER, представили на Європейському саміті з Наставництва 2020 року в Барселоні. Серед сотень міжнародних проєктів українську відеопрезентацію обрали одним з фіналістів.

Група логістичних компаній ZAMMLER вже близько року бере активну участь у програмі Корпоративне наставництво міжнародної Асоціації Наставництва для дітей та молоді. В рамках співпраці ZAMMLER знайомить підлітків із професією логіста, а також дотичними спеціальностями.

Корпоративне Наставництво –  програма підтримки бізнесом, спільно з некомерційними організаціями і державою, підлітків-сиріт, що виховуються в інтернатних закладах та випускників інтернатів. Ці діти нині є однією з найвразливіших категорій, адже, в більшості, вони не відчувають себе у безпеці, живуть без довіри до дорослих, переживають психологічні травми, страждають від труднощів у комунікації і часто не вірять ні в себе,  ні в своє майбутнє. Тому вони потребують допомоги  у розумінні своїх талантів, бажань та можливостей для визначення майбутньої професії. Глобальна мета програми – допомогти поколінню ризику стати поколінням можливостей.

В рамках Корпоративного Наставництва ми вже встигли познайомити підлітків із професією логіста та іншими дотичними спеціальностями, а також показали саме серце ZAMMLER – один із складських комплексів у Київській області.

Для  ZAMMLER це далеко не перший соціальний проєкт, ми регулярно підтримуємо ініціативи, які спрямовані на допомогу дітям-сиротам, дітям з вразливих родин та сімей у кризі. Підтримка проєкту Корпоративного наставництва є нашим внеском у особистісний розвиток підлітків та розкриття їх професійного потенціалу.

Подивитися відеоролик представлений на Європейському саміті з Наставництва можна за посиланням.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук