• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

ZAMMLER GROUP підтримала ініціативу допомоги дітям

19 грудня, у День святого Миколая, група логістичних компаній ZAMMLER підтримала ініціативу допомоги дітям з притулків м. Києва. Для 50 дітей організовано свято у столичному розважальному центрі Fly Park. Організатором свята став благодійний фонд СМАРТ СТАФФ.

Протягом всього дня діти брали участь у численних іграх, ласували смаколиками та приміряли на себе зображення казкових персонажів за допомогою аква-гриму.

«Організовуючи свято для дітей з притулку, ми завжди намагаємось робити це у розважальних центрах, щоб вони могли змінити атмосферу, поринули у відчуття радості. Подарувати їм свою увагу, тепло, відчуття сім’ї та дому», – зазначила Юлія Петренко, директор БФ СМАРТ СТАФФ.

«Емоції та спогади – це те, що залишається назавжди. Тому ми без зволікань відгукнулись на пропозицію долучитись до цієї чудової ініціативи. Дітям, яким досить рано довелось зазнати втрат та горя, важливо приділяти увагу та наповнювати їх дитинство радісними подіями», – прокоментував подію генеральний директор ZAMMLER Віктор Шевченко.

Зазначимо, що ZAMMLER GROUP не вперше бере участь у благодійних ініціативах. В рамках корпоративної соціальної відповідальності компанія реалізує низку освітніх та соціальних проектів.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук


Не вірте проросійським новинам! Від вас ховають жорстоку війну в Україні! Росія вбиває жінок та дітей, стирає міста з обличчя землі! Дивіться новини з альтернативних джерел!