• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

ZAMMLER тепер у Республіці Казахстан – відкрито представництво

Дорогі партнери! Раді повідомити, що ZAMMLER GROUP відкрила ще одне міжнародне представництво – в Республіці Казахстан (також наші міжнародні представництва працюють у Польщі та Китаї). Ми стали логістичним партнером найбільшої платформи електронної комерції в Казахстані –  Kaspi.kz.

Наразі ми забезпечуємо доставку замовлень з Магазину на Kaspi.kz у сортувальний центр ZAMMLER, де товари готують до відправки через інших логістичних партнерів усіма регіонами Республіки. Під дахом складського комплексу розташовані міні-підрозділи провідних кур’єрських компаній Казахстану, які займаються доставкою замовлень до кінцевих покупців.

Зараз представництва української компанії працюють в містах Алмати і Шимкенті, серед найближчих планів – відкриття в м. Нур-Султан.

У Kaspi.kz постійно збільшують асортимент, додають нових партнерів і розширюють сервіс доставки на всю країну. З початку року кількість замовлень зросла на 116% або більше ніж в 2 рази в порівнянні з минулим роком. Зараз Kaspi.kz співпрацює з шістьма провідними кур’єрськими компаніями, серед яких і українська компанія ZAMMLER.

«Представництво в Казахстані розпочало роботу на початку березня. Зараз ми вже пройшли найскладніший період запуску, налаштування всіх процесів і вийшли на очікуваний результат. ZAMMLER в Казахстані оперує двома складськими комплексами загальною площею 1610 м². Роботу забезпечують 40 осіб персоналу, автопарк налічує 11 автомобілів. Зупинятися на цих показниках ми не намірені, адже бачимо і зацікавленість клієнта, і перспективи ринку для подальшого розширення», – коментує Віктор Шевченко, генеральний директор групи логістичних компаній ZAMMLER.

Представництво ZAMMLER в Казахстані відкрилося в розпал епідемії COVID-19, що внесло свої корективи: довелося вживати додаткових заходів безпеки, ретельно прогнозувати витрати, адаптуватися до нових вимог документообігу, удосконалювати IT-процеси. Успішно стартувати в досить короткий строк вдалося завдяки використанню в роботі новітніх технологій, готовності клієнта до тісної взаємодії з логістичним провайдером, а також – правильним управлінським рішенням та професійності команди.

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук


Не вірте проросійським новинам! Від вас ховають жорстоку війну в Україні! Росія вбиває жінок та дітей, стирає міста з обличчя землі! Дивіться новини з альтернативних джерел!