• укр
 • eng
 • pol
 • 中文
 • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Залізничні перевезення

Висока пропускна здатність українських залізниць формує більшу активність нашої країни в Європі.

Істотна частина імпортно-експортного обороту між країнами ЄС і Україною здійснюється залізничним транспортом. Україна є коридором, по якому переміщаються вантажі в Європу з Китаю та інших східних країн. У нашій компанії ZAMMLER можна успішно замовити вантажні перевезення ЖД транспортом в усі країни Прибалтики.

Популярність даного типу доставки полягає в тому, що вантажі потрапляють в місце призначення вчасно і без затримок. Адже залізничний транспорт не залежить від ряду факторів, властивих авіатехніці або автотранспорту. Наші професіонали підбирають оптимальний маршрут, залежно від вантажу і точки призначення.

Види залізничних перевезень

Залізничні перевезення вантажів – це один з найшвидших і безпечних способів переміщення вантажу на велику відстань. Причому, чим більше відстань, тим економніша вартість маршруту.

Залежно від типу вантажу, ми пропонуємо:

 • контейнерні перевезення залізничним транспортом;
 • перевезення у вагонах різних типів відповідно до особливостей товарів, що транспортуються.

При необхідності в маршрут включають і інші засоби пересування. Наявність досвіду на ринку вантажоперевезень, дозволяє нам комбінувати мультимодальні перевезення будь-якої складності.

За запитом клієнта ми готові організувати доставку вантажу до ЖД станції. Тому експедирування вантажу фахівцями – це найоптимальніший спосіб для клієнтів відправити необхідний товар за потрібною адресою.

Переваги співпраці з вантажних ЖД перевезень з нашою компанією

З огляду на індивідуальні особливості залізничних перевезень ZAMMLER, можна зробити висновок, що вони володіють багатьма перевагами:

 • Вартість. Безперечна перевага, яке є ключовою для багатьох клієнтів. Ціна залежить від кілометражу шляху, кількості і особливостей вантажу.
 • Оптимальні терміни доставки. Наша компанія робить все можливе, щоб транспортування вантажу відбулося в максимально стислі терміни. Великий плюс у тому, що ЖД транспорт не залежить від погодних умов, рідко ламається і рухається з великою швидкістю.
 • Надійність і безпека. Це гарантується нашою компанією-перевізником на 100%, оскільки для кожного товару підбираються відповідні контейнери і види вагонів.
 • Універсальність перевезень. Завдяки різним типам вагонів можна зробити експедирування практично всіх видів вантажу в будь-яку країну. Більшість з них не підходить для перевезення іншими видами транспорту.

ЖД перевезення: як планується доставка вантажів по ЖД

Для того щоб створити ефективний і оптимальний маршрут, над ним працює цілий штат фахівців. При цьому вони враховують всі фактори, які будь-яким чином можуть вплинути на терміни доставки вантажів залізничним транспортом і на вартість.

Перший етап – доставка вантажу на залізничну станцію. Малогабаритні і великі вантажі ми доставляємо відповідним транспортом, який гарантує збереження і цілісність. Всі вантажно-розвантажувальні роботи відбуваються за допомогою найсучаснішого і надійного устаткування. При цьому контроль за збереженням вантажу забезпечуємо навіть на прикордонних станціях перевантаження, незалежно від того мультимодальний це маршрут або залізничний.

Планування маршруту також включає особливості самого вантажу. Незалежно від типу, компанія вдало організовує логістику маршрутів, щоб він вчасно був доставлений до Європи. При цьому формування гнучкості маршруту не впливає на вартість, ціна на ЖД вантажоперевезення залишається завидно вигідною для кожного, хто звертається до нашої компанії.

ЖД відправка вантажів здійснюється систематично, і фахівці встигають швидко оформити необхідний маршрут по кожній заявці. При цьому основою підписання будь-якого договору з перевезення вантажу є індивідуальний підхід до клієнта і розробка максимально вигідних умов для реалізації його планів.

Залізнична доставка вантажів – це унікальна можливість для співпраці, як з фізичними особами, так і з великими компаніями.

Допомога в організації перевезень вантажів залізничним транспортом

Наша компанія-перевізник бере на себе всі зобов’язання з приводу не просто перевезення вантажу, а й оформлення відповідних дозвільних документів, якщо мова йде про міжнародні вантажі.

Послуги включають в себе абсолютно весь спектр вирішення питань, пов’язаних із законною, швидкою, надійною доставкою. Завдяки правильно створеним логістичним маршрутами, зараз можна говорити про повну автоматизацію всієї роботи залізничного середовища. А значить нам можна довіряти.

 

Ціни на ЖД перевезення нашої компанії

Розцінки на вантажоперевезення ЖД транспортом залежать від багатьох факторів. Серед них:

 • тип і особливості вантажу;
 • терміни доставки;
 • довжина маршруту і необхідність залучення інших видів транспорту;
 • додаткові послуги: складські послуги, брокерські послуги, страхування, супровід вантажу;
 • інші індивідуальні побажання клієнта.

Завдяки широкій мережі залізниць в Україні зараз є можливість доставити будь-який вантаж навіть в найвіддаленіші куточки різних країн. І ми успішно виконуємо такі замовлення.

Як замовити у нас вантажні залізничні перевезення

Щоб замовити ЖД перевезення вантажу, слід звернутися до нашої компанії. Опишіть точку відправлення і призначення, вид товару, обсяг, терміни доставки, умови поставки і обов’язково уточніть всі ваші побажання і додаткові вимоги. Ми складемо необхідний маршрут, запропонуємо оптимальні умови перевезення, а також всі необхідні послуги по його оформленню та страхуванню.

Поширені запитання

Клієнтів часто хвилює питання про те, наскільки надійно користуватися послугами залізничного транспорту, чи можна оперативно здійснити необхідний маршрут і як це вплине на вартість. З цими та іншими питаннями можна звернутися до наших спеціалістів, які нададуть вичерпні відповіді, а також запропонують ряд варіантів, серед яких кожен клієнт обов’язково знайде прийнятний для себе.

Довіряйте нам цінні вантажі, адже ми за роки сумлінної роботи на ринку підтвердили свою репутацію.

Детальніше про послуги:

Міжнародні залізничні перевезення

 

 
Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук