• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Організація бізнес-турів

Бізнес-тур в Китай – відмінна можливість для пошуку нових партнерів, надійних виробників, відповідальних постачальників. Разом з можливістю вирішення бізнес завдань учасникам туру надається і додаткова можливість познайомитися з історичними пам’ятками Китаю, сучасними реаліями.

Що включають в себе бізнес тури в Китай

Бізнес тури в Піднебесну допомагають реалізувати запити підприємців і бізнесменів. Учасникам туру пропонується відвідати ярмарки та виставки, вивчити цікаві пропозиції китайського виробника. Також для учасників туру організовуються шоп-тури з відвідуванням торговельних закладів і ринків, на яких представлені:

■ дизайнерські меблі;
■ побутова техніка;
■ сантехніка;
■ предмети інтер’єру;
■ одяг і взуття.

Беручи участь в шоп-турах, можна знайти світові бренди, вартість яких набагато нижче, ніж встановлена в країнах-виробниках.

Відвідування виставок дозволяє сформувати власне уявлення про китайських виробників, отримати об’єктивну інформацію про особливості їх роботи.

На виставках надається можливість отримати уявлення про інноваційні розробки, відкрити для себе нові напрямки розвитку власного бізнесу. Бізнес тури з відвідуванням виставок сприяють народженню нових ідей, реалізація яких дозволить успішно обійти конкурентів, зайняти і впевнено утримувати лідируючі позиції.

Наші фахівці допомагають учасникам бізнес турів визначитися з відповідною виставкою, підготуватися до неї, обмінятися контактними даними з потенційними бізнес-партнерами.

Особливий інтерес в учасників туру викликає відвідування фабрик і заводів. Така виробнича екскурсія дозволяє зорієнтуватися в особливостях китайського виробничого процесу, а також звернути увагу на потенційного партнера.

Переваги при замовленні послуги бізнес туру в Китай у нашій компанії

Бізнес тури увінчаються успіхом, якщо вони будуть здійснюватися під керівництвом досвідчених професіоналів. Фахівці нашої компанії ZAMMLER відмінно володіють китайською мовою, а також чудово орієнтуються в особливостях місцевого менталітету.

Наша компанія пропонує:

■ здійснення пошуку надійного китайського постачальника, що відповідає вимогам замовника;
■ надання послуг з транспортування товару;
■ наші фахівці особисто відвідують виробництва (фабрики), незалежно від географії розміщення в КНР;
■ «живе» спілкування з виробниками. У пошуку виробників того чи іншого товару, ми не обмежуємося лише кабінетними дослідженнями;
■ 100% гарантія надання достовірної інформації;
■ співробітники компанії – кваліфіковані фахівці, носії китайської мови, які мають багаторічний досвід роботи і проживають в КНР більше 10-ти років.

Співробітники нашої компанії покладають на себе всі обов’язки, пов’язані з доставкою товару, виключаючи необхідність вникати замовнику в логістичні тонкощі та звільняючи його від проблем, пов’язаних з паперовою тяганиною.

Наші фахівці забезпечать цілковиту підтримку в організації Вашого бізнес-туру в Китай (КНР):

  1. планування бізнес-туру: складання оптимального графіка, прийнятного маршруту;
  2. допомога в оформленні візи;
  3. бронювання авіаквитків, квитків на внутрішні переїзди, готельних номерів;
  4. оформлення оренди на автомобіль;
  5. організацію трансферу;
  6. послуги перекладача, який буде здійснювати супровід, надавати мовну допомогу під час ділових зустрічей і захоплюючих екскурсій.

Оскільки основною метою бізнес турів є пошук надійних ділових партнерів, наша компанія надає можливість замовити бізнес консультацію по Китаю.

Наші фахівці допомагають встановити контакти з виробниками (потенційними партнерами). Співпраця з нашою компанією при відвідуванні виставок дозволяє мінімізувати проблеми і ризики, що виникають унаслідок мовних труднощів при веденні прямого діалогу. З метою виключення фінансових ризиків наша компанія надає максимально повну інформацію щодо діяльності китайського виробника, а також допомагає перевірити постачальника.

Також наші фахівці готові брати участь в проведенні ділових переговорів, надавати допомогу при підписанні контрактів.

Наша компанія готова надати зразки товару, який викликав інтерес. Також може бути здійснений контроль його якості, організація доставки за прийнятною вартістю.

Наша компанія надає, як окремо взяту послугу бізнес туру в Китай, так і повний комплекс послуг з ведення бізнесу в Китаї.

З радістю відповімо на всі Ваші питання, надамо повну консультацію щодо ведення бізнесу в Китаї. Звертайтеся!

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук


Не вірте проросійським новинам! Від вас ховають жорстоку війну в Україні! Росія вбиває жінок та дітей, стирає міста з обличчя землі! Дивіться новини з альтернативних джерел!