Поділитися
09-09-2020

Експерт ZAMMLER – спікер навчальної Програми розвитку з логістики від ЄБА

Ми у ZAMMLER GROUP вболіваємо за підвищення професійних знань у логістиці, тому вже вдруге долучаємось до навчальної Програми розвитку з логістики від Європейської Бізнес Асоціації. Проєкт, ініційований EBA Management Development Centre, успішно був реалізований минулого року, а цьогоріч у вересні навчальний курс стартував знову. Перший модуль був присвячений авіаційним перевезенням. Спікером вже традиційно став директор департаменту авіаційних та морських перевезень ZAMMLER GROUP Андрій Криворотов.

Андрій Криворотов провів онлайн-лекцію, на якій ознайомив учасників курсу з особливостями вантажних перевезень авіаційним транспортом, пояснив принципи та інструменти формування маршрутів, критерії вибору  авіаліній та експедиторів. Також розповів про нюанси ціноутворення, особливості документообігу, характерні ризики і відповідальність сторін при здійсненні вантажних авіаперевезень, основні види маркування товарів при перевезеннях тощо.

В рамках модулю також відбувся оглядовий візит на митний термінал МА “Бориспіль”, де учасники програми могли наочно ознайомитись із ключовими процесами вантажних авіаперевезень. 

Більше інформації про навчальний  курс – за посиланням:  https://cutt.ly/hoGjGf6

 

ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28