Залишити відгук

Підтримка бізнесу – логістичний аудит

В період економічної нестабільності підтримка потрібна, як ніколи. Будучи соціально відповідальною компанією, ми в ZAMMLER вирішили допомогти бізнесу утримати рівновагу в такий нелегкий період.

Наш новий проєкт дасть змогу оптимізувати логістичні процеси Вашого бізнесу.

Логістичний аудит від ZAMMLER – це плідна робота з нашими провідними фахівцями. В результаті ви отримаєте аналіз існуючого ланцюга поставок, а також рекомендації по його оптимізації.

Це наш соціальний внесок в реабілітацію, пов’язану з кризою через COVID-19.

Логістичний аудит стане в нагоді, якщо:

  • виникли проблеми на складі з плануванням товарообігу;
  • ви націлені істотно знизити витрати на функціонування логістичної системи;
  • хочете підвищити якість і оптимізувати час обслуговування;
  • детально оцінити корисність кожного підрядника для вашої компанії.

Скористайтеся комплексом послуг і оптимізуйте свою логістику.

Якщо ви є юридичною особою, зареєстрованою в Україні понад 3 роки, здійснюєте імпортно-експортну діяльність, відчуваєте необхідність в експертній допомозі і готові познайомитися з альтернативним баченням ваших логістичних процесів, заповніть, будь ласка, бриф і ми зконтактуємо з вами протягом 3 робочих днів:

X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28 або info@zammler.com.ua.
X
Логістичний аудит
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для звязку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28