• укр
  • eng
  • pol
  • 中文
  • рус
Для людей з порушенням зору
Для людей з порушенням зору

Куди “дме” вітер релокації – коментар комерційного ZAMMLER Антона Цимбала виданню Commercial Property.

З початком повномасштабного вторгнення, чимало компаній перемістили товари та обладнання на захід України. Тож ціни на оренду складів там суттєво збільшилися, і з’явився дефіцит приміщень. Релокація на захід: тимчасове явище чи тенденція, яка формується – на це питання комерційний директор групи логістичних компаній ZAMMLER Антон Цимбал відповів  виданню Commercial Property. На думку  Цимбала, переїзд бізнесу на захід України – вимушений крок, і залишитися там планують не всі переміщені підприємства. Передусім через довгу логістику та високі ціни. 

«Простий приклад: ключові споживачі товарів і послуг – регіони з найбільшим населенням, і це не захід України. Через релокацію «плече логістики» стає довшим і дорожчим. Також важливим є час від замовлення до доставки кінцевому споживачу. Постачальнику продуктів невигідно мати склад у Львові та везти їх звідти до Києва та Черкас. Врахуйте те, що оренда таких приміщень у Львові подорожчала на тлі попиту, близькості до європейського кордону та курсу долара. Орендна ставка в регіоні збільшилася у середньому на 30%, а в нових складах класу А – на 50%», – зауважив Антон Цимбал.

За його словами, навіть великі мультинаціональні компанії не можуть собі дозволити дорогу оренду, а для середніх і малих – це вже випробування. Докладніше про  поточний стан ринку складської нерухомості в Україні – за посиланням

Подати заявку
Дякуємо!

Найближчим часом наш фахівець
зв’яжеться з Вами

Познайомитися
Залишити відгук