Залишити відгук

Митно-брокерські послуги

Митні брокери ZAMMLER GROUP: бездоганна юридична грамотність і оперативність

Якісні митно-брокерські послуги в Україні надають фахівці групи компаній ZAMMLER GROUP. Звернення до професіонала в цій галузі – серйозна економія часу, звільнення від клопоту і впевненість, що все буде зроблено з урахуванням усіх правових аспектів.

Міжнародна економічна діяльність – справа складна, потребує твердих знань юриспруденції, новинок українського законодавства. Важливо вміння юридично грамотно оформляти відповідні документи при проходженні митниці.

Митно брокерські послуги

Послуги митного брокера

Організації та фірми, що займаються зовнішньоекономічними операціями, давно перейшли на аутсорсинг, замовляючи послуги митного брокера у професіоналів. При підборі фахівців важливо враховувати їх компетенцію, досвід роботи із зарубіжними партнерами, надійність загалом. Група компаній ZAMMLER ідеально підходить за всіма параметрами. У 2019 році компанія була визнана кращим 3PL оператором серед логістичних фірм України.

Спеціалісти ZAMMLER надають професійні митні послуги, грамотно оформлюють проходження вантажів цілодобово і в повному обсязі. Брокери холдингу допомагають оформляти угоди на поставку товарів, консультують під час оформлення документів, ведуть юридичний супровід до завершення оформлення вантажів.

Фахівці митного спрямування від ZAMMLER GROUP знайдуть вихід з найскладніших ситуацій, які виникають при оформленні вантажів, що прийшли з-за кордону. Серед компаній, що надають митно-брокерські послуги в Україні, ZAMMLER займає одне з лідируючих положень, що і показало недавнє опитування учасників зимового бізнес-тренінгу з навчання фахівців у сфері логістики, проведеного Kyiv Logistic School.

Основний спектр митних послуг, що надаються фахівцями групи компаній ZAMMLER, включає:

 • митне оформлення експорту та імпорту;
 • допомога брокера при тимчасовому ввезенні/вивезенні вантажу;
 • оформлення під час транзиту товарів;
 • акредитація на митниці;
 • консультаційні послуги з підбору кодів;
 • розрахунок вартості ввезення або вивезення вантажу;
 • отримання сертифікату EUR1;
 • складські послуги;
 • складання та правовий супровід контрактів;
 • реекспорт та багато іншого.

Професіонали групи компаній займаються розмитненням товарів, комплексно вирішуючи завдання клієнта при проходженні митниці пропускного пункту.

 

Митно-брокерське оформлення

Група логістичних  компаній ZAMMLER здійснює увесь спектр процедур митного оформлення вантажу. В будь-який час доби наші спеціалісти нададуть консультацію на етапі укладання контрактів на поставку, під час оформлення документів, після завершення митного оформлення. Ми здійснюємо:

 • надання послуг митних брокерів: усі види оформлення вантажів у митних органах ;
 • митне оформлення в оптимальний строк в митних режимах імпорту, експорту, транзиту, тимчасового ввезення/вивезення та інше;
 • акредитацію на митниці;
 • роз’яснення правових особливостей застосування різних митних режимів;
 • повний супровід зовнішньоекономічних операцій: допоможемо скласти контракт і товаросупровідні документи (інвойс, пакувальний лист, CMR, Книжка МДП та інші), відповідно до вимог чинного законодавства;
 • підбір кодів товарів, повна консультація по обраному коду згідно тарифного і нетарифного регулювання; розрахунок вартості митного оформлення вантажів, планування кошторису митних витрат за вантаж;
 • отримання всіх необхідних документів для проходження процедури митного оформлення (сертифікація, отримання висновків СЕС, ветеринарних і фітосанітарних сертифікатів, ліцензування та інші дозвільні документи);
 • консультації щодо порядку нарахування та сплати митних платежів, відносно порядку надання митних пільг та умов їх дії;
 • отримання сертифікату EUR1 для різноманітних категорій товару;
 • оформлення вантажів у режимі ІМ40ЕА, при якому транспортний засіб з вантажем після перетину кордону одразу може прямувати на склад отримувача (заїжджати на митний термінал не потрібно), що дозволяє суб’єкту зменшити фінансові витрати на оформлення та скоротити час на доставку;
 • надання послуг митного складу;
 • розв’язання митних спорів, оскарження незаконних постанов і рішень митних органів.

ZAMMLER GROUP пропонує якісні послуги митного брокера, який буде працювати з юридичними і приватними особами індивідуально. Спеціаліст вникає в особливості бізнесу замовника, знаходить оптимальну можливість митного оформлення для нього, враховуючи всі нюанси міжнародної діяльності клієнта. Налагоджені міцні зв’язки з інспекторами митниці дозволяють діяти достатньо оперативно. Мета ZAMMLER – сприяти вирішенню комерційних цілей замовника.

Переваги замовлення послуг митного брокера ZAMMLER GROUP

Митні послуги надаються брокерами групи компаній ZAMMLER GROUP комплексно і в повному обсязі. Клієнти не тільки отримують послуги митного брокера в Києві «під ключ», а і мають солідну економію коштів, завдяки співпраці з досвідченими професіоналами. Досвідчений представник компанії на митниці зможе скоротити час проходження процедур огляду і отримання дозвільної документації. Професіонали беруть на себе такі операції зовнішньоекономічної діяльності, як:

 • розмитнення вантажів;
 • пошук відповідного митного складу;
 • аналіз угод;
 • консультації по сертифікації та інше.

Співпрацюючи з ZAMMLER GROUP, клієнт економить не тільки час. Якщо він віддає митні послуги на аутсорсинг, йому не потрібен штатний митний брокер, якому необхідно виплачувати заробітну плату. Це особливо важливо, якщо зовнішньоекономічна діяльність ведеться компанією час від часу. І звертаються до митних посередників тільки в разі потреби.

Професійні митні посередники ZAMMLER GROUP використовують інноваційні технології, знають і застосовують у роботі зміни українського законодавства. В своїй роботі, брокери групи компаній застосовують лише дієві схеми, нагадують клієнтові про терміни внесення мита та інших платежів. Клієнти, які звертаються в ZAMMLER, отримують успішне розмитнення вантажу в 100% випадків, завдяки юридичній легітимності проведених процедур і обізнаності брокерів компанії.

Надаючи послуги митного брокера, ZAMMLER GROUP дотримується принципу повної відкритості перед клієнтами. Завдання холдингу – не отримання надприбутку, а можливість стати для замовників компанією №1 в цьому сегменті ринку. За роки успішної роботи налагоджений зв’язок з клієнтами та інспекторами, від яких залежить оперативність оформлення документації. Компанія ZAMMLER заслужено користується довірою замовників і працівників митниці, і не має наміру його втрачати.

Маєте бажання отримати грамотну і оперативну підтримку міжнародної бізнес-діяльності? Звертайтеся в ZAMMLER GROUP. Роки бездоганної роботи зробили групу компаній флагманом цієї діяльності в Україні. Ми надамо професійну консультацію з питань митних послуг, якісні брокерські послуги, і оперативно вирішимо всі ваші завдання при проходженні митного контролю.

 

X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28 або info@zammler.com.ua.