Залишити відгук

Транспортні послуги

Вантажні перевезення від компанії ZAMMLER – це можливість для кожного клієнта організувати вигідний і швидкий маршрут по Україні і в Європу. Ми не просто пропонуємо доставити вантаж з пункту «А» в пункт «Б», а й несемо за нього повну відповідальність.

До послуг клієнтів всі види транспорту для перевезення великогабаритних і малогабаритних вантажів. Залежно від особливостей і термінів доставки ми можемо побудувати маршрут, організувати перевезення автотранспортом, авіатранспортом, залізничним транспортом або морським.

Переваги транспортних послуг від компанії ZAMMLER

Доставка вантажів – це завжди відповідальність з боку компанії і ми гарантуємо кожному клієнту, що його вантаж вчасно потрапить за адресою. Замовивши транспортні послуги з перевезення вантажів в нашій логістичної компанії, ви переконаєтеся в перевагах роботи з нами, а саме:

  • можливість мультимодальних перевезень;
  • документальне оформлення вантажів;
  • персональна відповідальність за вантаж на кожному етапі перевезення.

Допомога в оформленні документів для вантажоперевезень

Оформлення документів на вантаж – це важливий етап підготовки вантажу до перевезення. І ми звільняємо клієнта від цієї відповідальності, приймаючи її цілком на себе. Адже послуги транспортних перевезень від нашої компанії включають в себе юридичний супровід для кожного маршруту.

Організація вантажних перевезень відбувається ретельно і скрупульозно і в ній бере участь ціла команда наших співробітників. Тому всілякі сертифікати, страховки, дозволи і митні декларації оформлені законним способом. Адже організація вантажоперевезень за кордон включає в себе різні перевірки вітчизняної та закордонної митниці. А у клієнтів часто не вистачає часу для проведення всіх цих процедур.

Вартість транспортних послуг з перевезення вантажів

Тарифи на вантажоперевезення залежать від багатьох чинників:

  • довжини маршруту;
  • особливостей вантажу;
  • вимог до термінів і умов доставки;
  • необхідності документального супроводу;
  • страхування.

Завдяки послугам, які надає наша компанія, клієнти істотно економлять свій час.

Типи вантажних перевезень від компанії ZAMMLER

Вантажоперевезення, які ми пропонуємо клієнтам, можна здійснити різними видами транспорту:

Кожен з них має свої переваги і недоліки. Наприклад, цінні вантажі і ті, що швидко псуються, ми перевозимо авіа- і автотранспортом, об’ємне обладнання і промислові верстати – залізничним і морським транспортом.

Як замовити транспортні послуги

Щоб замовити перевезення вантажу, звертайтеся в компанію ZAMMLER, яка гарантує якість перевезення. Ми з радістю допоможемо вам доставити необхідний вантаж в будь-яку точку землі. Служба доставки вантажів працює безперебійно, тому звертатися ви можете в будь-який час. Зв’яжіться з нашим консультантом, щоб дізнатися більш детальну інформацію про вартість та умови доставки.

 

X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28 або info@zammler.com.ua.