Залишити відгук

Міжнародні вантажні перевезення

Міжнародні вантажні перевезення від компанії ZAMMLER – це в першу чергу персональна відповідальність за ваш вантаж, створення оптимальних логістичних маршрутів, виконання замовлень будь-якої складності. Команда професіоналів ретельно прораховує вартість доставки, щоб клієнти не переплачували. А все транспортування виконуємо з максимальною акуратністю і пунктуальністю.

Скористатися послугами нашої компанії для фірм – означає розширити клієнтську базу за рахунок іноземних партнерів і збільшити дохід. Якщо фірма тільки почала розвиватися, то природно у неї немає можливості мати власний автопарк. Тому співпрацювати з нами – це найкраще рішення в даній ситуації.

Компанія ZAMMLER надає послуги перевезення багатьох видів вантажів. У тому числі здійснюється доставка і міжнародних вантажів. Ми відповідаємо за безпеку перевезення, а також вчасно доставляємо вантажі, що швидко псуються.

Залежно від особливостей вантажу ми може запропонувати режимні і не режимні умови перевезення.

Види міжнародних вантажних перевезень

Міжнародні транспортні перевезення вантажів поділяються на:

 • збірні;
 • генеральні;
 • негабаритні;
 • комплектні;
 • регулярні.

Який би тип і спосіб перевезення не вибрав клієнт, всі побажання будуть обов’язково враховані при виборі маршруту, умов транспортування, обумовлених термінів.

Типи транспорту при міжнародних перевезеннях вантажів

Різні види вантажу вимагають індивідуального підходу до вибору транспорту. Тому в нашому парку є всі види транспорту для здійснення міжнародних перевезень в Україні. Найпопулярніші – це автомобільні (відрізняються швидкістю, ефективністю та надійністю). Але не всі типи вантажу можна перевезти автотранспортом. Наприклад, для доставки промислового обладнання знадобиться залізничний транспорт – вагони або платформи.

Найоптимальніші по надійності і вартості – морське перевезення вантажів. Єдиний мінус – тривалість шляху становить набагато більше, ніж автоперевезення або авіа. Інформацію про міжнародну доставку вантажів наші логісти вивчають з особливою ретельністю, щоб запропонувати клієнтам найвигідніші умови співпраці.

Найшвидший спосіб доставки на великі відстані – це авіатранспорт. Якщо у вас виникла необхідність оперативної доставки, то ви можете замовити у ZAMMLER цю послугу.

Наші переваги

Кожну заявку від наших клієнтів на перевезення вантажу ми розглядаємо з особливою увагою. Адже хочемо запропонувати найвигідніший пакет послуг і взяти на себе всі обов’язки. Що ми пропонуємо в пунктах співпраці:

 • страхування всіх видів вантажу (у випадках зазначених в договорі про неустойку, ми виплатимо клієнтові страхову компенсацію);
 • своєчасне транспортування навіть самих термінових вантажів незалежно від обставин і погодних умов;
 • повний контроль доставки вантажу на всіх етапах перевезення;
 • вартість наших перевезень в рази дешевше, ніж транспортування вантажу власними силами.

Допомога в проходженні митниці та оформленні документів

Міжнародні перевезення вантажів припускають оформлення дозвільних документів і митне оформлення. Дуже часто трапляється, що клієнту ніколи займатися документальним супроводом. Тому всі міжнародні вантажоперевезення ми юридично супроводжуємо від завантаження до розвантаження. Професійний митний брокер зробить всі процедури за найкоротші терміни. Які зобов’язання ми беремо на себе:

 • збір всіх ліцензій і сертифікатів;
 • підготовка податкової декларації;
 • допомога в проходження митного контролю;
 • захист при виникненні митного контролю.

Неважливо, який тип вантажу потрібно перевезти, міжнародні вантажні перевезення з нашої юридичною підтримкою здійснюватися швидко і без проблем. Багаторічний досвід дозволяє нам стверджувати це. Також ми гарантуємо конфіденційність і високий сервіс кожного клієнта, зводячи ризик виникнення проблем до мінімуму.

Ціни на міжнародні вантажні перевезення

Розцінки на міжнародні автоперевезення формує ряд показників, включаючи особливі побажання клієнтів і особливості перевезення. Але послуги з міжнародних перевезень, які надає клієнтам наша компанія, коштують дешевше, ніж аналогічні пропозиції від конкурентів. Прийнятна вартість і оперативна доставка – це основні причини, по яких варто звернутися до нас за допомогою. Ціну конкретної послуги можна дізнатися у наших консультантів.

Як зробити замовлення?

Щоб зробити замовлення на міжнародні перевезення, звертайтеся в нашу компанію. Тут ви зможете обговорити всі нюанси і подробиці майбутньої транспортування. А також скористатися послугами митного брокера, юриста, команди логістів. Ми запропонуємо вам найоптимальніший варіант перевезення вантажу, як за часом, так і за вартістю.

Зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті, або замовте зворотній зв’язок. І протягом мінімального терміну ми зателефонуємо вам, щоб обговорити умови співпраці.

Популярні напрямки міжнародних вантажних перевезень

Популярні напрямки перевезення вантажу в Європу та інші країни світу вказані на нашому сайті. Ви можете скористатися існуючими маршрутами в якості збірного вантажу, а також розраховувати на індивідуальний підхід в разі особливих побажань щодо транспорту та умов перевезення. Транспортні маршрути наземним, водним, залізничним та авіатранспортом розроблені в усіх популярних напрямках. Також існують прямі і комбіновані.

Часто задавані питання

Найчастіше наших клієнтів цікавлять питання, пов’язані з умовами доставки вантажу, маршрутами. Про це та інші деталі співпраці ви зможете дізнатися, звернувшись за консультацією в нашу компанію. Ми не просто перевозимо вантаж, але і робимо все можливе, щоб транспортування пройшла швидко, ефективно і недорого для вас. Тому вкажіть, в яку конкретно країну вам необхідна перевезення, який тип вантажу передбачається, особливості документального супроводу, і ми вирішимо всі питання, щоб процес транспортування здійснити якомога швидше.

 

X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28 або info@zammler.com.ua.