Залишити відгук

Перевезення збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів від нашої компанії – це вигідна пропозиція для тих, хто відправляє малогабаритний вантаж невеликого об’єму. Ми комплектуємо різні вантажі в одному транспортному засобі і клієнти не переплачують за напівпорожні фури. Доставка збірних вантажів має свою специфіку, наприклад, терміни доставки залежать від формування фури. Але при цьому вартість значно нижче, ніж вартість індивідуальних відправлень.

Ми формуємо і відправляємо збірний вантаж по всій Україні. При цьому враховуються особливості вантажу і умови його зберігання та перевезення.

Переваги перевезення збірних вантажів з компанією ZAMMLER

У зв’язку з тим, що у кожного клієнта є особливі вимоги до перевезень, ми пропонуємо різні варіанти доставки. Тому співпраця з нами має багато позитивних моментів:

  • в наявності є всі види транспорту для організації збірних вантажів;
  • ми гарантуємо своєчасну доставку вашого вантажу;
  • страхування вантажів та документальний супровід;
  • міжнародне перевезення збірних вантажів здійснюється постійно в залежності від швидкості наповнення вантажем транспортного засобу.

Таким чином, кожен клієнт економить на відправці вантажу, оскільки платить тільки за свій піддон в загальному фургоні. Крім того, наші логісти розробляють оптимальні маршрути, за якими вантаж прибуде не тільки вчасно, а й без ушкоджень.

Типи доставки консолідованих вантажів з-за кордону

Переміщення консолідованих вантажів між різними країнами – популярна послуга, як для фізичних осіб, так і для великих організацій. Але при цьому вона має деякі особливості, від яких залежить термін доставки. Це довжина маршруту, логістика, кількість клієнтів і тип вантажу. А також термін зберігання на консолідованому складі і швидкість оформлення необхідних документів на митниці.

Серед типів транспорту, яким може бути доставлений консолідований вантаж – автомобільний, авіаційний, морський та залізничний. А оскільки ми представляємо ще і логістичні послуги, то терміни оформлення і виконання значно скорочуються.

Доставка збірних вантажів з Європи

Доставка збірних вантажів з Європи нашою компанією здійснюється оперативно і постійно. Оскільки тут можна задіяти наземні способи транспортування, то витрати на перевезення вантажу зменшуються і відповідно таке транспортування для клієнта є досить вигідним. Вантажообіг включає в себе як доставку вантажу в Україну, так і з України в Європу.

На сьогоднішній день міжнародна доставка збірних вантажів стала затребуваною в різних галузях. До того ж, в збірних вантажах доставка обходиться дешевше. На час, поки формується фургон або контейнер, товар знаходиться в складських приміщеннях під охороною в спеціальних умовах.

Ми приймаємо на себе відповідальність за те, щоб доставка вантажів з Європи в Україну під ключ була здійснена максимально без форс-мажорів і нюансів. Все це враховується в попередньому логістичному проекті.

Доставка збірних вантажів по Україні

Також користується попитом послуга доставки збірних вантажів між містами України. Кожна партія вантажу проходить певну кількість етапів:

  • підготовка до відправлення;
  • оформлення необхідних документів;
  • доставка вантажу на консолідаційний склад;
  • доставка часткових вантажів за адресою.

На кожному етапі наші співробітники ретельно контролюють процес перевезення, щоб кожен вантаж потрапив до свого адресата. Тільки чітка організація всього процесу гарантує успіх співпраці з клієнтами.

Як оформити доставку збірних вантажів?

Щоб оформити доставку збірного вантажу, рекомендуємо відразу звертатися в компанію ZAMMLER. Відправка вашого збірного вантажу здійснюється відразу ж після повного укомплектування транспортного засобу. Клієнт погоджує з менеджерами умови зберігання, перевезення та доставки вантажу, який буде включений в збірні вантажоперевезення.

Склавши необхідний договір про надання послуг, ми беремо на себе відповідальність за прийнятий вантаж, а також пропонуємо додаткові послуги – страхування, юридичний супровід.

Вартість доставки збірних вантажів

Вартість доставки збірного вантажу залежить від багатьох факторів. Але головне, що наша професійна команда менеджерів, логістів, водіїв і працівників складів контролюють якісне виконання найважливіших замовлень. А розвинена інфраструктура складських приміщень по всій Україні і в Європі, а також великий транспортний парк свідчать про те, що компанія може перевезти будь-який тип вантажу. Для цього у нас є всі можливості.

Часто задавані питання

Питання про те, коли здійснюються автоперевезення збірних вантажів і які додаткові послуги може запропонувати наша компанія з перевезення збірних вантажів завжди можна задати консультанту, звернувшись за номером телефону, вказаним на сайті, або ж за допомогою форми зворотнього зв’язку з менеджером.

 

X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28 або info@zammler.com.ua.