Залишити відгук

Вантажні перевезення по Україні

Перевезення вантажів по Україні – це щоденна необхідність для багатьох фірм і приватних осіб. Кожній людині може знадобитися перевезти певний вантаж з одного міста в інший. І якщо це відстань велика, то самостійно здійснити операцію неможливо. Адже для перевезення потрібен спеціальний транспорт.

Наша компанія пропонує транспортні послуги з перевезень незалежно від типу вантажу і особливостей його транспортування. Команда професійних водіїв з готовністю подолає найскладніший шлях, щоб доставити вчасно вантаж у вказане місце. Великий парк транспорту дозволяє нам братися за виконання найрізноманітніших замовлень. Доставка вантажів по Україні здійснюється постійно, незалежно від погодних умов. При цьому клієнт оплачує тільки економічно обґрунтованої суми за надані транспортні послуги перевезення вантажів.

Вантажоперевезення по Україні

Переваги перевезення вантажів по Україні з компанією ZAMMLER

Перевезення з нашою компанією завжди вигідні і на це є ряд причин::

 • гарантія збереження вашого вантажу при будь-яких обставинах;
 • юридична допомога в складанні необхідних документів;
 • страхування вантажу;
 • логістичні маршрути у всіх напрямках;
 • професійні водії;
 • надійний транспорт;
 • бездоганна репутація як перевізника на даному ринку.

Який би вантаж ви не надали – цінний, такий, що швидко псується, великогабаритний – ми підберемо максимально вигідний тип транспорту, щоб скоротити ваші витрати на транспортування.

Типи вантажних перевезень по Україні

Ціна наших послуг транспортування залежить від багатьох факторів, в тому числі від типу вантажу, обсягу, цінності і довжини маршруту. А також від типу транспорту, який застосовується для перевезення. Ми пропонуємо вам такі види перевезень:

Кожен з них має свої особливості і переваги. Наприклад, чим швидше вантаж може зіпсуватися, тим більш швидкісний вид транспорту ми пропонуємо.

Перевезення по Україні

Вартість вантажних перевезень в Україні формується індивідуально в кожному випадку. Для більш економного транспортування можна замовити місце в збірному вантажі. Це вигідна пропозиція для клієнтів, які не мають необхідності оплачувати всю фуру або вагон. Розцінки на вантажоперевезення по Україні за 1 км залежить від особливостей маршруту і швидкості доставки.

Для того щоб скористатися нашими послугами, необхідно надати адресу вивантаження, описати вага і вартість вантажу. А консультанти підберуть оптимальний маршрут і транспорт, попередньо повідомивши про це клієнта.

Види вантажів, що перевозяться ZAMMLER

Ми перевозимо всі види вантажів – рідкі, сипучі, великогабаритні (техніку, спецобладнання), продукти харчування, небезпечні вантажі. Звичайно, від особливостей вантажу залежить вартість транспортування. Але в будь-якому випадку вона формується таким чином, щоб залишалася максимально доступною для клієнтів. Може здійснювати перевезення від дверей до дверей або за адресою. При цьому кожен клієнт може бути впевнений, що його вантаж прибуде вчасно. Для вантажів, що потребують особливих умов, у нас є спецобладнання у вигляді цистерн, холодильних фургонів і інших.

Ціни на вантажні перевезення по Україні

Тарифи на вантажні перевезення по Україні залежать від того, який спосіб транспортування ви вибираєте. Наприклад, перевезення збірного вантажу, доставка в одну сторону, попутна перевезення, термінова і інші. Важливо, що ціна на вантажоперевезення по Україні залишається в адекватних межах. А наша команда дбає про те, щоб кожного клієнта запропонувати індивідуальний варіант, при якому він залишиться у виграші.

 

Допомога в оформленні документів для вантажних перевезень по Україні

Щоб перевезти вантаж по Україні, звичайно потрібні спеціальні дозволи та пакети документів. Тепер це більше не турбота клієнта. Наша компанія бере на себе зобов’язання юридичного супроводу вашого вантажу з усіма зобов’язаннями. Наші юристи грамотно підготують всі необхідні запити, щоб документально оформити кожен маршрут. Таким чином, доставка кожного вантажу буде не тільки оперативною та безпечною, але і законною.

Після доставки вантажу ми зобов’язуємося надати клієнту звіт про виконання своїх зобов’язань та ознайомити з результатами співпраці.

Як зробити замовлення?

Якщо вам необхідно замовити послуги з перевезення вантажів по Україні, звертайтеся в компанію ZAMMLER. Тут вам запропонують тільки найвигідніші варіанти транспортувань, які будуть відповідати вашим термінам доставки і фінансовим можливостям. Зв’яжіться з менеджером, щоб уточнити деталі перевезень і детально обговорити майбутню співпрацю. На які питання потрібно відповісти менеджеру:

 • чи є у вас особливі побажання до спецобладнання фургона для перевезення вантажу;
 • цінність вантажу;
 • терміни доставки;
 • додаткові послуги (навантаження, розвантаження).

Популярні напрямки вантажних перевезень в Україні

Великою популярністю користуються маршрути між великими містами України. Їх замовляють як компанії і фірми для поставки різного виду вантажу, так і приватні особи для перевезення, наприклад, меблів або інших особистих речей. Завдяки нашій оперативності є можливість виконувати також і екстрені замовлення.

X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28 або info@zammler.com.ua.