Залишити відгук

Кросс-докінг

Останнім часом в логістиці все більшої популярності набуває крос-докінг – спосіб відвантаження і переміщення вантажів за принципом доставки товарів до замовника без використання зберігання на складі, напряму і без зупинок. Даний спосіб можна назвати ідеальним для підприємців, які купують товари оптом великими партіями і у яких є необхідність доставки  в обмежені терміни.

Як працює крос-докінг

Існує кілька методів використання крос-докінгу в логістиці.

  1. Перевантаження товару з транспорту в транспорт. Метод передбачає перевантаження товару з одного транспортного засобу в інший, найчастіше іншого типу. Наприклад, з контейнера в автомобілі або навпаки.
  2. Доставка товару, спрямованого від різних виробників. Даний метод дозволяє об’єднати (консолідувати) товар від різних постачальників в одну партію, яка потім відправиться до замовника. Дрібні партії різноманітних товарів спочатку звозять на крос-докінговий майданчик, після чого їх перевантажують і направляють до кінцевого замовника.
  3. Роздрібна розсилка великої партії товару. Крос-докінг дозволяє також отримати оптову партію від виробника, а потім вислати її дрібними партіями в різні торгові точки.
 

Дані методи і наявність митно-ліцензійного складу дозволяють розмитнювати товари не одразу, а по мірі необхідності, або не розмитнювати взагалі (якщо товари йдуть під митним контролем транзитом), здійснювати перепродаж вантажів зі зміною вартості товару, продавця, покупця і т.п.

 

Кому вигідний крос-докінг

Крос-докінг – ідеальний метод доставки вантажу для:

  • оптовиків, які потребують швидкого отримання товару для його подальшої реалізації через кілька торгових точок;
  • компаній- імпортерів в Україну, Росію та країни СНД;
  • компаній, які закуповують і продають товари з / в країни, де вимагається доставка морем (напр. Китай, США і т.д.).
 

Де замовляти крос-докінг, з ким вигідніше співпрацювати?

Оптимальні партнерські умови по крос-докінгу, швидкій доставці вантажів надає міжнародна група логістичних компаній ZAMMLER. Саме ZAMMLER GROUP доставляє товари в найкоротші терміни, маючи в розпорядженні 8 офісів в різних містах і країнах. Ми надаємо повний комплекс послуг в сфері авто-, авіа- і морських перевезень, митно-брокерського оформлення, складських послуг.

Якщо ви хочете співпрацювати з надійним партнером, який виконує всі зобов’язання і завдання вчасно, звертайтеся в ZAMMLER GROUP.    
X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28