Залишити відгук

Міжнародні автоперевезення вантажів

Міжнародні перевезення автомобільним транспортом від нашої компанії представляють для вас оптимальну можливість швидко доставити вантаж в будь-яку точку Європи і країн СНД.

Ми співпрацюємо з розгалуженою партнерською мережею в країнах ЄС і СНД. Власний автопарк ZAMMLER GROUP складається зі 119 вантажних автомобілів різної вантажопідйомності і типів. Кількість транспорту регулярно збільшується відповідно до зростаючих обсягів перевезень. Це дозволяє виконувати різні типи запитів від клієнта, надавати послуги своєчасно і якісно, ​​не залежно від обсягів і напрямів автомобільних перевезень вантажів.

Компанія ZAMMLER

■ міжнародні автомобільні перевезення повнокомплектних і збірних вантажів:

– перевезення вантажів з України в країни Європи і в зворотному напрямку;

– перевезення вантажів по території всіх країн Європи;

– перевезення між країнами Європи та СНД;

– перевезення збірних вантажів усередині Європи за схемою «door to door»;

– оформлення експортних і транзитних документів (ЕХ1, Т1, CMR, TIR);

– консолідація і зберігання на складах в країнах Євросоюзу;

– митне оформлення;

– страхування грузів.

■ перевезення рефрижераторних вантажів;

■ перевезення збірних вантажів.

За кермом кожного автомобіля знаходяться професійні водії з багаторічним досвідом, кожен автомобіль проходить ретельний технічний огляд перед рейсом.

Тому міжнародні вантажні автоперевезення виконуються з точним дотриманням всіх пунктів договору, підписаного з клієнтом.

Переваги міжнародних вантажних автомобільних перевезень

Автомобільні міжнародні вантажоперевезення – затребувані, оскільки вони оптимально поєднують ціну і якість послуг:

 • Можливість подачі авто в стислі терміни практично в будь-яку точку, де є автомобільні дороги;
 • Підходить для транспортування великої групи товарів (вантажі на палетах, в біг-бегах, в мішках, в коробах, в рулонах, перевезення обладнання, FMCG-товарів, небезпечних вантажів та інших);
 • Використання схеми «від дверей до дверей»;
 • Можливість збору вантажу в декількох місцях, від декількох відправників і доставка кільком одержувачам;
 • Оперативний контроль руху автотранспорту за допомогою мобільного та GPS зв’язку з водіями;
 • Схоронність перевезених вантажів;
 • Точна доставка в зазначені терміни;
 • Можливість організації складських послуг;
 • Послуги митного брокера на будь-який тип товару;
 • Страхування вантажів;
 • Цілодобова охорона і супровід конвоєм, при необхідності.

Наша компанія повністю відповідає за кожен вантаж, який потрапляє на наш склад. Тому ми включаємо всі види послуг в загальний пакет, який пропонуємо клієнту.

Види автомобільного транспорту та типи вантажів, що перевозяться

Міжнародні автомобільні перевезення включають в себе транспортування як генеральних, так і спеціальних вантажів. Класифікація вантажів необхідна для того, щоб вантажоперевізники могли організувати оптимальний маршрут, підібрати необхідний вид транспорту і оптимізувати витрати на підготовку до перевезення. Адже кожен тип вантажу вимагає особливих умов транспортування.

Допомога в оформленні документів для міжнародних автомобільних перевезень

Міжнародне автомобільне перевезення здійснюється між різними державами, тому повинне відповідати законодавству кожної з них. У нашому штаті працюють досвідчені фахівці, які допоможуть оформити митні документи, пройти контроль, отримати сертифікати та дозволи. А також залагодити митний конфлікт в разі його виникнення. Організація міжнародних автомобільних перевезень являє собою складний процес. Вся організація перевезень вантажним транспортом, починаючи з доставки вантажу на склад і закінчуючи його доставкою за адресою, переходить під особистий контроль нашої команди.

Ціна на доставку вантажів автомобільним транспортом

Ціна на міжнародні автоперевезення вантажів буде залежати від довжини маршруту, типу і класифікації вантажу, а також особливих побажань клієнта. Ми обираємо найоптимальніший варіант транспорту, щоб швидко і без зайвих витрат здійснити перевезення. Щоб замовити міжнародні вантажні автоперевезення, звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті.

Як замовити міжнародне автоперевезення вантажів?

Щоб замовити міжнародні перевезення автомобільним транспортом, спочатку потрібно визначитися з постачальником послуг. Наша компанія – це те, що вам потрібно, особливо, якщо ви звертаєтеся за подібною послугою вперше. Наші логісти підберуть вигідний маршрут, підготують всі необхідні документи. Професійні водії швидко і в строк доставлять ваш вантаж, надавши повний звіт про виконану роботу. Міжнародні автоперевезення – послуга, яку ми надаємо якісно, ​​тому що у нас є достатньо досвіду в організації найскладніших і тривалих маршрутів.

Поширені питання

Автомобільні вантажоперевезення по Європі – один з найпопулярніших запитів, з якими до нас звертаються клієнти. Ми готові обговорити з вами перевезення вантажу в будь-яку країну, надавши можливість вибору транспорту і маршруту. А також спеціалісти розкажуть вам про особливості доставки вантажу в країни на інших континентах. Ми займається перевезеннями генеральних вантажів і збірних. Залежно від пункту відправлення та кінцевого пункту призначення, можлива організація мультимодальной перевезення, коли в доставці задіяно кілька видів транспорту.

Тому, звернувшись за організацією міжнародного автомобільного перевезення вантажів в компанію ZAMMLER, ви отримаєте бажаний результат.

X
Дякуємо за Ваш відгук!
ONLINE-Заявка для юридичних осіб
На данний момент форма не працює. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Для зв'язку з нами використовуйте номер телефону +38 (044) 233-62-28 або info@zammler.com.ua.